Spotlight: Egy nyomozás részletei

Spotlight

2016.07.12 hejnekem

2015 talán legértékesebb filmje, és talán a legjobb mondanivalóval. Jó rendezés és jó színészek jellemzik. Kicsit nehéz film, de ha érdekel a történet, akkor nem lehet benn csalódni.

2016.05.05 raczdavidzsolt

A túlzott férfi színész rossz érzést kelltett bennem! Több női szereplővvel sikert értek volna el!

2016.02.10 norbi0102

Voltak kétségeim a filmmel kapcsolatban. Nem tudtam elképzelni, miként lehet egy cikk(ek) megírásának a folyamatát egy 2 órás filmben bemutatni, úgy, hogy az ne legyen unalmas, száraz. Az első perctől sikerült felkeltenie az érdeklődésem és azt megtartani egészen a végéig.

2016.06.23 postaslaszlo8

Érdekes témát és egyben megtörtént esetet elemez, de nagyon rosszul van kivitelezve, egy percig sem kötött le, de kénytelen voltam végignézni, ha már elkezdtem.

2016.11.25 Ercsi

Engem messzemenően meggyőzőtt arról a film, hogy kiérdemelte az Oscar-díjat. Nagyon fontos kijelentéek, közlések vannak a filmben, melyeket fontos, hogy mindenki meghalljon és komolyan vegyen.

2016.07.14 tamas84

Baromi jó film! Az elejétől a végéig feszült, végig leköt, egy pillanatra nem ereszti a figyelmed. A kiváló alakítások sora pedig csak hab a tortán.

2017.03.06 Acropolis

Nem rossz film, de újdonságot nem adott. Egyszeri nézésre kellemes szórakozást nyújtott. Van benne izgalom és fordulat, a színészek jól alakítanak benne, de egy kicsit lehetne pörgősebb.

2016.06.11 Mulds

Ezzel a filmmel betelni elég nehéz. Mivel nagyon odatették az egésznek a hangulatát. Nekem személy szerint az ilyen filmek azok amik leginkább bejövősek. Összeszedett, klisé mentes fantasztikus.

2016.11.02 kicsimano

Nagyon jó film, amit érdemes megnézni. Én személy szerint másik filmnek adtam volna a legjobb filmért járó Oscar szobrocskát, de a Spotlight is kétséget kizáróan megérdemelte. A (sajnis) igaz történetet nagyon jól feldolgozták.

2017.03.01 Hercegno

Nagyon kemény film, amit nem könnyű végignézni anélkül, hogy az ember elvonatkoztasson a valóságban megtörtént eseményektől. Helyesbítek is rögtön: lehetetetlen elvonatkoztatni. De nem is kell, sőt. Csak így, hogy tudjuk, valóságon alapul a film, még szörnyűbb látni. Zseniális alkotás.

2016.06.13 Edeske

Érdekes történet. Fordulatokat is tartalmaz, nem kiszámítható, ettől lesz izgalmas. Lekötötte a figyelmemet végig, kategóriájában színvonalas, jó film.

2019.01.18 tooker

Nagyon szeretem Michael keaton filmjeit, valószínűleg a Spotlight egy nyomozás részletei és emiatt jött be annyira, felkavaró a cselekmény, hiteles és igaz.

2017.03.24 georgri

Rajongók a valóságon alapuló filmekért, s habár ennek a filmnek a témája nagyon kemény, örülök, hogy végül elkészítették. Döbbenetes alkotás, ami letaglózza az embert.

2017.02.08 Ancsus

Nagyon megdöbbentő és elgondolkoztató film, különösen az utolsó képkockák fejtenek ki hatalmas hatást a nézőkre. Mikor tételesen felsorolják, mely országokban, mikor fedeztek fel hasonló esetet. Érdemes megnézni.