Játsz egy Opta LED projektorért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Suburra

(Suburra)
Suburra

Tartalom

A Suburra című thrillerben a Szamurájnak nevezett gengszter egy a Rómát Los Angelesszel összekötő kereskedelmi front kiépítésén dolgozik. A helyi maffia főnökök mind egyetértenek döntésével és lelkesen támogatják a nekik is profitáló ötletet, azonban az idilli béke nem tart sokáig... (erare)

2016. 05. 13. 22:54

Nekem eléggé kliséfilm volt, nem igazán mondott és mutatott újat, de azért elismerésem, mivel európai filmként vetekszik a Fekete misével és a Tom Hardy-féle Legendával.

2017. 01. 05. 14:42

Politika, kurvák, gengszterek, bosszú. Akaratodon kívül hogyan lehet belekeveredni a maffia világába. Sok drámai zenével. Jó megvalósítás, de nekem mégis kicsit lapos és vontatott volt. Karma = információ avagy ki kit ismer.

2016. 08. 19. 17:47

Olasz politikai elit, és az alvilág kapcsolata.Az orosz Leviathan filmhez tudom hasonlítani.
Szerintem sok helyen így működnek a dolgok, és az "igazság", sokat lehet tanulni a filmből.Elgondokodtató.Még másnap is a hatása alatt voltam!

Greta Scarano