Suszter, szabó, baka, kém

Tinker Tailor Soldier Spy

2024.04.20 btpro

Többszöri nekifutásra sem, sajnálom. Komolyan mondom, akartam ezt a filmet, de hiába kezdtem bele újra és újra, nem tudtam elkapni a fonalat, határozottan csalódás.

2018.03.17 indingo

Sok kémes filmet láttam már, de ez nem lett a kedvencem. Eléggé lassú a története, nincs benne feszültség. Az elején felvillanó csodás Budapest és Mucsi Zoltán kicsit javította rajta.

2015.01.26 Zsofi821

Csalódást okozott a film. Nézhetetlen, unalmas, nagyon elvont.

2021.02.07 BÉLA Nézhetetlen

Ksz*r

Szerepel a filmben egy rakás valamire való színész, mégsem tudtak összehozni egy nézhető filmet.

2017.01.24 valery

Száraz és unalmas, irritáló és idegesítő dokumentumfilm, ahol az események nagyon langyos és egysíkú mederben folynak. Nem adja vissza érdekesen a kor hangulatát és abszolút nem hiteles.

2019.04.06 Puncs

Szeretem a kémfilmeket, ettől is sokat vártam, de egyáltalán nem kötött le. A színészek kiválók benne, de maga a film iszonyatosan lassú, vontatott és unalmas. Nincs benne semmi izgalom. Az egyedüli pozitívuma a zenéje, az viszont tényleg zseniális.

2018.06.13 schvarz

Rettentően rossz film, ami nagyon elvont akar lenni de inkább unalmas, vontatott és semmitmondó lett. A film közepén kijöttünk de ezzel nem voltunk egyedül.

2016.04.14 Panda

Meglehetősen unalmas és semmitmondó film moziban láttam és őszintén szólva végig untam a filmet. Valójában meg sem tudnám mondani hogy miről szólt. Tom hardtol Sokkal jobbat vártam.

2022.03.29 Dinácska

Semmi bajom a lassú filmekkel, de azt látni kell, hogy a lassú történetvezetés és a dögunalom között nagyon apró a különbség. Ez a film meg simán leveri a lécet, unalmas. Nem igazán érdekel, hogy hiteles, meg elképesztő a színészi gárda, ha egyszer érdektelenségbe van fojtva az egész.

2015.03.24 szafffy

Pénz és idöpocsékolás megnézni ezt a filmet, monoton, nagyon elvont, idegesítő miliővel.

2021.11.18 elekm90

Remekebbnél remekebb színészek, szép felvételek, mégis nagy csalódás volt számomra, mert elképesztően lassú folyású és eseménytelen még az átlagos, kétórás hosszához képest is.

2016.10.13 tiszaizsofi

Iszonyatosan vontatott történet, lassú mederben folyó, unalmas és egyhangú feldolgozása a hidegháborúnak. Elvont és túl okoskodó és száraz film. Egyedül a budapesti jelenetek miatt volt valami kis értelme.

2015.11.18 Regi82

Sajnos a filmben túl lassú lett a cselekmény vezetés, így egy idő után a legtöbb ember már azt várja,, hogy mikor lesz vége a filmnek, én is ezt vártam. Felesleges huzavonás film. Az egész történetet 10 percben is el lehetett volna rendezni.

2015.03.12 july

Lehet, hogy van mondanivalója, de nagyon monoton film. Vártam a csattanót, de nem volt. Történelmi tudás szükséges hozzá, de egy filmnek fő célja a szórakoztatás és figyelemlekötés lenne. Túlon túl elvont.