Szex és New York 2.

Sex and the City 2

2023.06.08 JRD

Nesze semmi, fogd meg jól…

A nagy semmi, amiben nincs se stílus, se újdonság. Ez inkább egy olyan film, amit a rajongóknak készítettek. Hogy mekkora bukás lett végül? Nos, a belefeccölt 100 millának kicsivel több, mint kétharmadát hozta vissza a film. Mégsem állíthatom, hogy felesleges megnézni. Egy lájtos esti kikapcsnak egy csajos buliban pont megfelel. Nem igényel gondolkodást, nincsenek benne nagy gondolatok, max. pazar pompa, luxus, kaland, majd nagy pofára esés Abu-Dzabiban. Ha van kedved, nézd meg. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2016.04.09 Szilonka

Sajnos a filmek nem ütik meg a sorozat szintjét. Nekem valahogy erőltetettek voltak a mind a párbeszédek, mind valahogy a szereplők is. Nem voltak természetesek, nem csoda, hogy nem készült 3. rész.

2017.11.01 Bazzzsi

Hasonló betegségei vannak, mint az első résznek. Kicsit lassú, nem olyan szókimondó és a humor is csak helyenként üti fel a fejét. Az utazgatás kicsit javított rajta.

2020.06.24 kevelin

szerintem az első rész sokkal jobb, viccesebb, életszerűbb volt és valahogy a sorozathoz is több köze volt. Nekem ez a második rész már nagyon soknak tetszett. a hely ahol forgattak egyébként gyönyörű, és kicsit betekintést enged a keleti világba (főleg a nők oldalán) de már túlzó volt a sztori is, a megvalósítás is

2019.03.31 Csillagpor

Az első rész sokkal jobb volt, de még ez is éppen nézhető folytatás lett. De főleg csak a különleges tájak miatt, ahol forgattak. Egy-két jó poén van benne, de főleg csak ismétli önmagát a film. A sorozatban nem volt ilyen, de a hangulata megmaradt, ... Több

2020.10.07 belavagyok

Imádtam a sorozat new yorki helyszínét, de jót tett a történetnek, hogy kiszakadt a megszokott környezetből. A történet vicces és érzelmes.

2022.03.19 Gábor390920

Rongyrázás a köbön

Carrie és barátnői újra visszatértek, hogy beleshessünk az életük folyásába. Boldogok, élik házaséletüket, és még mindig a divat a legfontosabb számukra. A film első negyven perce akár egy újabb sorozatepizód is lehetett volna, ami tökéletesen működött is. Majd visszahozták Samantha volt barátját, akinek révén sikerül eljutniuk a barátnőknek Abu Dhabiba, ahol minden olyan mesterkéltnek tűnik számomra. Az ottani történések egyáltalán nem életszerűek. Egyedül Aiden visszatérése repített vissza minket New Yorkba, ahol anno megismerkedtek Carrie-vel. A film harmadik része is tervben volt, de Kim Cattrall és Sarah Jessica Parker között lévő feszültségek ezt már nem tették lehetővé. Helyette tíz évvel később, 2021-ben egy 10 részes sorozat formájában folytatódott a barátnők története, immár Samantha karaktere nélkül.

2023.04.24 Informer2

Ehh

Ez a film csupán a sorozat rajongóinak fog tetszeni, mivel nem nyújt semmi újat vagy különlegeset a karakterek életében. Az összes szereplő kiábrándítóan lapos és sablonos, az egész film pedig túl sokat akar és túl keveset ad. Az egész produkció egyszerűen unalmas és időpazarló.

2016.12.30 Potoczkie

Szerintem egész jó kis film, csajos és elegáns. A ruhák gyönyörűek benne és a környezet is, ahol játszódik a film. Sarah Jessica magasan a legjobb a film valamennyi szereplője között.

2016.02.21 dóri

Miért kellet egy második rész is? Az első filmmel sikerült egy szép ívet adnia az egész történetnek és egy jó lezárást a sorozatnak. Megválaszolták azokat a kérdéseket,amik nyitva maradtak. Ez a rész mindent elrontott.

2016.02.02 Cirmici

Szerintem ebben a részben nem volt meg a megszokott sex és new yorkos feeling, de ettől függetlenül élvezhető volt. Sorozat kedvelőknek legalábbis kötelező.

2015.01.26 Betyus

Hát, nem igazán jött be...talán azért mert itt már nagyon nem az én korosztályomról van szó, de a többi értékelést elnézve, nem biztos, hogy ez volt a ludas. Itt már nagyon nem volt meg a megszokott feeling, úgyhogy 2/5.

2015.12.12 Sz.Krisztina

Kicsit már más korosztály ez a film.Az első részét se tartottam túl érdekesnek,ez meg nekem még gyengébb.Mivel magát a sorozatot se követtem nem is tudom miért néztem meg.Sorozat kedvelőknek kötelező!