Szilaj, a vad völgy paripája

Spirit: Stallion of the Cimarron

2016.10.01 Lost Silver Book

Szép mese. Nem egy vicces darab, poén nincs benne, persze nem is sírjuk végig. Egyszerűen csak egy világ és annak lakóinak a megváltozását követhetjük nyomon. Természetesen a változással jönnek új dolgok, de vannak olyan értékek is, amelyek az új érk... Több

2015.08.21 Moria99

Annyira részlet gazdag az egész, hogy ajánlom többször is megnézni. Itt megtalálsz mindent, persze elsősorban akkor, ha a kategória kedvelője vagy. Zeneileg és színészileg is nagyon rendben van.

2015.06.25 szafffy

Nagyszerű film, gyönyörű zenei aláfestéssel, megható jelenetekkel, szerethető karakterekkel. Western hangulatot idéző film, aminek a fő témája a szabadság.

2016.07.25 N.Béla

Nagyon szép történet meseszebbnél meseszebb betétdalokkal. Persze csak a magyar számokra gondolok, de azért Brian Adams se rossz, de a magyar énekes hangjával meseszép. A történet nagyon érzelmes. Hasonló történetű nem igen van és ez az erőssége.

2016.07.30 Kardos

Musicalnek is tökéletes lenne olyan szép számok vannak benne. Tesóm egyik kedvence és az enyém is. Igazán szép és eredeti történet. A mustangok története nagyon izgalmas és furcsa, hogy milyen kevés jó él már szabadon. Szép szerelmi történet is egyben.

2016.04.16 Kate Rainbow

Tisztán emlékszem az első alkalomra mikor megnéztem. Hihetetlen élményt nyújtott, és nyújt a mai napig. A mese több pontján is mindig elbőgöm magam, mert annyira hat rám a történet. Kötelező megnézni mindenkinek!

2015.06.16 Melibaba

Rei idok lenayobb meseje. Ekkor a disney igazan szep meseket csinalt

2016.02.05 bviki

Nem vagyok az a ló imádó de ez egy nagyon jó mese lett. Már a zenék miatt is, remekek. Tanulságos. A narrátor szerep miatt megint egy kicsit újat alkotott a Disney.

Disney mesék egyike, amibe végre nem szerelmes csókok és hercegek meg mindenféle nyálas cucc van. Hanem a család, szeretet, barátság a fő pontja :) Ezen egyszer még el is sírtam magam a vonatos dalnál :/

2017.05.22 NLHF

Még a moziban láttam gyerekként :) Szép történet egy betörhetetlen musztángról, olyan igazi indiános vad nyugatos mese. Kalandos és vicces, a dalok pedig felejthetetlenek

2016.08.02 nemeth2

Nem rajongok a dalokért a mesékben, de ebben nagyon szépek és jól eltaláltak lettek. A története is csodás, Szilaj életét úgy mutatják be, hogy nem minden úgy történik ahogy mi akarjuk, de mindig meglehet oldani a helyzeteket. Az animáció pedig az egyik legjobb.

2019.01.02 MissFortune

Gyerekkorom kedvence.:D

2017.10.06 orlandooo

Bár nem szerettem sose a lovakat, de ez a mese teljesen megkedveltette velem, és nagyon tetszik, hogy annyira bele lehet merülni mintha ott lennék..:-)

2017.02.24 borii

Kiskoromban ez volt a kedvenc lovas mesém. A húgom is imádta sőt ő még most is megnézi néha. Aki szereti a lovakat, feltétlenül nézze meg