Szilaj, a vad völgy paripája

Spirit: Stallion of the Cimarron

2015.01.28 Diana

Nagyon szép alkotás, gyönyörű betétdalokkal. 5/5

2015.01.27 shifty986

Műfajában az eddigi legjobb. Azt hiszem nem szégyen bevallanom, hogy sokadszorra nézve is megríkat :) Lebilincselő történet, csodálatos zene.

2017.08.17 Doriss

Nagyon szerettem! Megható és érzelmes film, mindig sírok rajta a barátommal! A mese végére mindenki megszereti Szilajt, és drukkol, hogy happy end legyen a végén!

2015.02.21 hadur222

Lebilincselő történet, csodálatos látvány és zene, imádni való karakterek. Nagyon aranyos és egyben megrendítő történet, csodálatos befejezéssel. Tisztelet a készítőinek.

2017.03.14 ericsuj

kisfiam egyik kedvenc mesefilmje :) mindenképp ajánlom felnőtteknek is.

2019.02.23 CsNika

Ezen a filmen nőttem fel. A látványvilágtól és a szereplőktől odáig voltam, a zenék is nagyon tetszettek, magáról a történetről nem is beszélve. Felnőttként újranézve sem okozott csalódást :)

2017.01.23 Vera128

Minden lókedvelő embernek alapmű, de ha mondhatom ezt, akkor mindenki másnak is kötelező lenne megnézni legalább egyszer! Nagyon tanulságos mese!

2016.07.27 Neth

Kisgyerekkorom legjobb filmélménye volt, és az most is. A sztorija lenyűgöző, hihetetlen mennyi kalandot élhet át benne az ember. Az animációja fantasztikus, mégsem túlbonyolított és ebben rejtőzhet a tökéletessége. Az első alkalom óta, hogy megnézte... Több

2017.05.31 piggybanco

Nagyon szeretem a rajzfilmeket, de azt kell mondjam ez mind közül a legjobb. Nem csupán a fiatalság szórakoztatására alkalmas hanem az idősebb, felnőtt korosztálynak is tökéletes kikapcsolódást jelenthet. Le sem tudom írni, hogy mennyit jelent nekem ez a film. Egyszerre nevettet és sirat. Az egyik kedvencem

2017.02.05 Tius0706

Az egyik legszebb mese, mind történetben, mind kivitelezésben. Aki nem szereti a lovakat, talán még annak is tetszene, hiszen a kitartásról szól!

2016.08.04 Dunai Bence

Kis testvéremnek tetszett, én szerintem kisebb korosztálynak izgalmas és érdekes lesz.

2017.03.07 Gabriella Kicsi

Nagyon jó kis mese, gyermekkorom egyik nagyon nagy kedvence volt!! :)

2017.08.11 F.Hanna0209

Nagyon jó. A Szilaj a vad lovak életét mutatja be. Igen tanulságos. Tömören össze foglalva egy ménesben élő paripát elfognak és találkozik Kis Patakal és lovával Szelidel. Sok kalandban van részük de mégis kiáltják a helyüket végül Szilaj magával viszi Szelidet hazájába ő ménesébe.