Tökéletlen talajfogás

Tökéletlen talajfogás

The Bronze

Egy mocskos szájú korábbi bronzérmes tornásznak veszélybe kerül a hírneve a városban, amikor egy fiatal tehetség karrierje emelkedő ívre áll.

(hp)

Forgatókönyvíró: Winston Rauch
Premier (HU): 2016.11.09.
Sebastian Stan
Thomas Middleditch
Gary Cole
Thomas Middleditch

2017.06.30 HercegPeter

Mostanság egyre több az olyan film, ahol a nők végig káromkodnak és ezzel próbálnak vicces lenni. Személy szerint ennek nem örülök, de mint azt a példa is mutatja, lehet ezt jól/jobban is csinálni. Nagyon furcsa volt Melissa Rauch-t ilyen szerepben l... Több

2016.07.14 eviestan

Nekem igazán kedvemre volt ez a film. Jó volt látni, hogy még egy olyan megkeseredett és örömtelen életet élő fiatal szőkeség is ki tud (nagy nehezen) lépni a saját maga generálta esőfelhős és viharos morcosságból, mint Hope. Remek a film humora és szarkazmusa.

2016.07.10 tofis

Régen nem volt már részem ilyen önfeledt nevetésben és kellemes időtöltésben, mint a filmet nézve. Nagyszerű maga a forgatókönyv is és a rendezés tényleg mindent kihozott ebből a produkcióból, amit csak ki lehetett. Nagyon hangulatos a film humora.

A film összbevétele 615 816 dollár volt (imdb.com).

A gyártási költségek nagyjából 3,5 millió dollárt tettek ki.Szerző: dulkap

A filmet 22 nap alatt vették fel az Egyesül Államokban és Kanadában.Szerző: dulkap

Sebastian Stan minden jelenetét kaszkadőr és dublőr nélkül vették fel.Szerző: dulkap

A forgatókönyvet a főszereplő Melissa Rauch írta közösen a férjével Winston Rauch-al.Szerző: dulkap

Értékelés: 7.5/10
(2016. 10. 16.)
The Bronze
A The Bronze abszolút nem váltja meg a világot, nem kavarja fel sem a dramedy-k, sem a fekete komédiák, sem a sportfilmek állóvizét, viszont nekem, személy szerint, a fentebb ismertetett indokok alapján igencsak tetszett. 7,5/10 Több