A korona

The Crown

Smoking Barrels
2017/12/11

The Crown 1. évad
Remek történelmi sorozat, amelynek ugyan vannak gyengébb epizódjai, de ennél nagyobb bajunk ne legyen, összességében egy kiváló évadhoz volt szerencsénk, fantasztikus színészi alakításokkal (Claire Foy és Matt Smith mellett John Lithgow Churchill-ként lenyűgöző, de még a legkisebb epizódszereplő is belead apait-anyait a karakterébe), jöhet a második évad! Több

Smoking Barrels
2017/12/18

Sorozat: The Crown - 2. évad
Különleges személyiség, akinek az életét méltó módon dolgozza fel ez a kiváló sorozat. Több

Cornandsoda.com
2018/03/29

Ami új volt az első évadhoz képest, az a korai visszaemlékezés, amely Fülöp herceg gyermekkorát mutatja be: megtudjuk, milyen kapcsolata volt náci szimpatizáns nővérével, akinek halála után a temetésén is részt vett. Ez a történetrész számomra azért is izgalmas volt, mert Sopronban forgatták, és a forgatást végignézhettem a munkahelyemről (sőt, az ablak mögött még a sziluettem is látszik – így filmográfiám végül csak összeért Matt Smith miatt a Doctor Who-val). Több

Artsomnia
2021/01/04

(Meg)csalás és ámítás
Nem csoda, hogy a Palota és talán maga Erzsébet királynő is tiltakozik az évad ellen, én is ezt tenném, ha a fiam olyan lett volna, mint Károly herceg… Több

Revizoronline.com
2023/06/07

Megkopott a fénye? (5. évad)
A Netflix sikerszériája elérkezett a zűrös ’90-es évtizedhez, mely a brit királyi család botrányoktól hangos időszakának számít. Házasságok mentek tönkre, sérült a monarchia szuverenitása, miközben a sajtó minden korábbinál nagyobb hatalomhoz jutott. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!