The Dark and the Wicked

The Dark and the Wicked

2024.05.10 Török389133

Van benne pár jó jelenet, de ennél unalmasabban előadott párbeszédeket nem tudom, hogy mikor láttam utoljára. Horror rajongóknak egyszer elmegy, másnak nem ajánlom.

Mert a Gonosz bennem van!

Na végre, erre vártam már egy jó ideje! Bryan Bertino a rendező, aki a Hívatlanok 1-2. és a February után ismét egy hatalmas pszicho-horror filmet rakott le elénk... Brutális vizuális effektek, gyönyörű fényképezés, köszönhető Tristan Nyby-nek... A m... Teljes kritika

2020.11.30 elekm90

Nagyon egyszerű sztorival operál, de nem is erre helyezi a hangsúlyt, sokkal inkább az atmoszférára. Ebben pedig elég erős, vannak benne üdítően ijesztő jelenetek, és nem a szokványos jumpscare-ek. A befejezése nem tetszett, nagyon tipikus volt, jobban le lehetett volna zárni.

2021.12.19 BoBamburg

Igazán remek film. Lassú/komor családi dráma, nem kevés horrorelemmel megpakolva. Nyomasztó és parás, az "ijesztgetések" is jól működnek. Bár nem egy korszakalkotó darab, mindenképp érdemes megnézni.

2021.01.22 Cs. Balázs

Nagyon poztív csalódás ez a film a 2020-as évek horrortermését figyelembe véve. Ilyen sötét, nyomasztó, komor, lehangoló film sem készül minden hónapban. Bár nem a gyors tempó a jellemző a filmre, véresnek is inkább csak az utolsó negyed óra-húsz perce mondható, de a feszültség kezdettől fogva meglehetősen erős.

2021.01.18 azurou

Ez elég kemény volt, igazából kellemes csalódás is. Ezekben az ínséges időkben egy ilyen horror aranyat ér.