Aljas nyolcas

The Hateful Eight

2021.10.31 szabmarc

Imádom Tarantinót, imádtam az Aljas nyolcast. Zseniális darab, elképesztő színészek és tökéletes alakítások. Már az első fejezettől beszippant a hangulata, szuper a képi és zenei világa. Elgondolkodtató a vége, nagyon jó a felolvasott Lincoln levél, ... Több

2020.01.01 Attila Herke

Rendben

Ezt a Filmet Nagyon eltalálta Quentin. Szereposztás egy ember tekintetében nem túl helyes, de se baj. Hozzá szokhatunk hogy a múltunkat meghazudva és mindig átírva kapjuk vissza az új Hollywoodot érintő szövetségi és emberjogi törvények miatt.

2016.06.07 Pillcsi29

Sajnos én ezt nem tudtam végignézni,talán majd egyszer megpróbálom újra,de rettentően untatott, a karakterek taszítottak... mint egy hangoskönyv lett volna, amit egy hangszínen, hangsúlyozás nélkül olvasnak fel.

2016.01.31 Isindar

Nagyjából 1 órával hosszabb a film mint kellene, de ezt leszámítva szuper. Bár a moziban ülve kicsit elcsodálkoztam min nevetek én és min nevet az a néhány pszichopata :D...

2021.11.01 Eagles

Igazi Tarantino-film

Mindent hoz amit Tarantinótól el lehet várni. Megvan a maga humora, jellegzetes véres jelenetekkel tarkítva. Jól felépített eseményekkel. Morricone zenéjével teljes.

2016.01.31 n_beni93

Jennifer Jason Leigh-nek OSCASR-díjat! :)

2018.09.02 fercsipeter

A szokásos Tarantino minőség! Nekem tetszett, mint eddig az összes filmje!

2016.02.14 Phalanx

Kicsit igazat kell adnom az előttem szólónak. Valóban kicsit túl hosszú a film, de a párbeszédek és a csavaros sztori azért kárpótolt engem. Tarantino ezen a területen még mindig zseniális.

2017.10.14 michal

Nem jut más szó az eszembe a film kapcsán, mint az, hogy magabiztos. Tarantino igen keményen fogta a gyeplőt, és olyan erő árad ebből, hogy az utánozhatatlan. Okés, elvakult fan vagyok, de ez a film messze jobb a Becstelen brygantiktól és a Dajngotól is.

2017.08.30 lantoszoli93

Tipikus Tarantino film, ami vagy tetszik az embernek, vagy pedig ki nem állja. Én minden percét imádtam, egy pillanat erejéig sem unatkoztam rajta. Samuel L. Jackson óriásit alakít benne, Kurt Russell-ről nem is beszélve.

2017.05.01 Tybor99

Egy újabb remek film a Mestertől. Zseniális dialógusok, kiváló színészi játék. Ami viszont negatívum, hogy a film hosszú egy kicsit, de ezt leszámítva szenzációs.

2017.07.22 Jegenye

Tarantino fan vagyok, azonban ez a valami borzalmas. Vontatott minimális csavar. Nem tudom elhinni, hogy ez az unalom Tarantino műve. Egy gyengébb művészfilm kategóriájába sorolható. Remélem több ilyen művet nem követ el.