A keresés

The Search

Movieaddicts.hu
2015/11/11

Értékelés: 4.5/10
A végeredmény társadalmi szempontból kifejezetten káros, gyűlöletkeltő. Fogyasztása csakis saját felelősségre! (4,5/10) Több

Hetediksor.hu
2015/11/12

Értékelés: 7.5/10
A némafilmes rendezője a csecsenföldi háborúba visz minket Fred Zinnemann 1948-as, azonos című moziját feldolgozva. Így lett az auschwitzi haláltábort túlélő cseh kisfiúból csecsen árva, a nácikból, orosz katonák, az amerikai katonából pedig francia EU megfigyelő. Több

Smoking Barrels
2015/11/15

Értékelés: 3.5/10
Minden szenvedés ellenére, a látottak nem sokkot, felháborodást, igazságérzetet váltottak ki, hanem az érdektelenséget. Ennél pedig sokkal, de sokkal többet érdemeltek volna a háború áldozatai is, nemhogy a moziközönség. Több

Vox.hu
2015/11/16

Értékelés: 6.5/10
A némafilmes direktorának ambiciózus, több szálon futó epikus drámája a második csecsen háborúról. Sajnos nem olyan értékes, mint amilyen hatásos. Több

cinestar.hu
2016/01/29

Hazanavicius munkájára ismét nem lehet panaszunk, melyet egy kimagaslóan teljesítő színészgárda erősít tovább. Az érzelmeink maximumra járatása tehát garantált!
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!