Titokzatos folyó

Mystic River

2016.10.20 kernernoemi

Sean Penn éld Kevin Bacon miatt mindenképp érdemes legalább egyszer megnézni a Titokzatos folyót, mert nagyszerű kikapcsolódás és van mondanivalója, eredeti a történet, jók a fordulatok és nagyon izgalmas.

2019.01.08 urbanistaa

A film sikerére a garanciát véleményem szerint Sean Penn és Kevin Bacon adta, bár Laurence Fishburne és Tim Robbins is nagyon kellett hozzá. Érdemes megnézni.

2015.02.20 Faarkaas

Kategóriájában jó film. Izgalmas, misztikus, szórakoztató. Jó thrillerek kedvelői nem fognak csalódni!

2015.11.03 Cptn_Cold

Nos még egy ilyen filmet nem mostanában láttam az egyszer szent. Itt most sajnos nem a pozitív élmény miatt írom ezt, hanem pont ellenkezőleg, azért mert szerintem ez a film förtelmes volt. Minden téren alul teljesítette az elvárásaimat.

2015.09.13 juliS

Nem volt annyira izgalmas, vagy feszült, mint a műfaj nagy klasszikusa (például a Hetedik). Van hogy annyira bonyolulttá teszi a helyzetet, hogy a néző elveszti a fonalat és nem izgul, hanem értetlenkedik. Nem rossz film, de nem kimagasló sem thrillerként, sem Eastwood rendezésként.

2021.05.15 User 0306

Zseniális. Már az előzeteséből tudtam, hogy meg fogom nézni. Meg is érte. Már rég láttam ilyen jó filmet. A színészi alakítás és a rendezés zseniális benne. Ez egy remekmű, csak ajánlani tudom.

2016.07.05 Toncsi

Az egész film az érzelmekről szól, arról, hogy hogyan működik a gyanú, hogy hogyan veszti el az ember az önkontrollt, és hogy meddig tarthat egy barátság. Nincsenek jók vagy rosszak a filmben, mindenkinek a karaktere nagyon összetett. Mindegyikük indokait, dühét, félelmeit meg lehet érteni. Félelmetesen jó film.

2015.02.04 keepingboy69

Lassú, akár a folyó folyása, de ezzel szemben legalább annyira drámai, főleg a végkifejlet, ami felé lassacskán sodródunk. Remek dráma.

2015.11.21 jazzy

A könyv is tetszett és a film is jól sikerült. Azon kevés filmek közé tartozik, amelyiknél jól sikerült a könyvet adaptálni. A karakterekhez megtalálták a fantasztikus színészeket, jutalomjáték mindenkinél. Majd minden évben megnézem egyszer, eddig n... Több

2015.08.20 mártilány

A filmben a szereplők egy rejtélyes gyilkosságot próbálnak felgöngyölíteni. Nagyon jók a karakterek, élnek a párbeszédek és végig izgalmas marad a film. Clint ismét nagyot rendezett, egyik kedvenc rendezőm.

2023.02.02 Gabriella Beton Nézhetetlen

Az idő megszépíti?

Ez a film, bármennyire is jó, annyira rossz.

2015.02.14 Pipacska444

Annyira komplex karakterekkel dolgoztak hogy szinte biztos volt a totális mélység a végén. még egyszer nem fogom megnézni ,de ajánlani tudom mindenkinek. jó film

2017.07.15 Jegenye

Vontatott unalmas. Hatalmas csalódás. A szereplőgárda fantasztikus. Aki jót akar aludni rajta feltétlenül nézze, aludja végig.

2023.08.17 zsolesz33

Szuper film! Jók a szereplők!