Toy Story 3.

Toy Story 3

2019.03.14 Timcsi

Remek mese, nagyon várom az új részt. Humoros, aranyos, nem erőszakos és cukik a karakterek.

2021.09.29 stewie_griffin_2005

Ez a rész már valahogy nem annyira jött be, látványilag persze jó, de kevés poén volt benne, és ez a drámai vonala sem tetszett, az első kettő rész jobb volt. Szerintem vannak sokkal jobb animációs filmek, amik felnőtteknek is sokkal élvezhetőbbek, e... Több

2018.07.17 czerik

Humoros, izgalmas mese. Ajánlom mindenkinek.

2020.09.16 HannaK

De tényleg ilyen egy óvoda. Cukik a gyerekek, de aztán elfordul az óvónéni. Nagyon jól kidomborították ezt a készítők. Egy újabb kaland a már megszokott szereplőkkel.

2017.07.28 czigler.nora

Persze nem annyira jó, mint az első kettő, de nem sokkal gyengébb, és ez is vicces és aranyos. Nem véletlen, hogy nem 1-2 évente van folytatás. Remélem lesz 4.rész is

2019.03.20 Vágottszemű

Ez is nagyszerű lett, csakúgy, mint az előző részei. Jó a története. Szerethetők az új karakterek és izgalmasak. Mindenképp megéri megnézni, nem fogtok csalódni.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Ez a leggyengébb része talán a méltán híres és méltán imádott sorozatnak. Ami az első részben még újdonság és humoros volt, az a második részre már csak humoros maradt, a harmadik részből pedig már mintha hiányzott volna a készítőkből a szenvedély. G... Több

2017.03.11 NorbiP

Nem gondoltam volna, hogy egy animációs film lehet ennyire szép és megható. Bárkinek tudom ajánlani, bár a vége elég könnyfakasztó. Mondhatni a kedvenc animációs filmem.

2017.12.31 authorgirlll

A történet jó, de a grafikája szörnyű szerintem. Sosem voltam nagy rajongó a sorozatnak, de ebben a filmben voltak azért jó jelenetek csak ezért jár a három csillag

2020.12.01 Oliver.guy_

Jó folytatás, viszont nem olyan jó mint az első rész. Izgalmas, új a történet, a szereplők nem igazán változtak, összességében nem rossz, családi filmnézéshez tudom ajánlani.

2016.06.27 wooderman

Eleinte fenntartásaim voltak ezzel a mesével, és minden részével kapcsolatban, de egyszer megnézzetek velem az egyik részt, azóta nincs menekvés, benne lett nálam a top 10-be! :)

2015.07.26 szd91

Az első egész estés animáció volt anno, de még mindig tudnak a készítők. Remélem lesz még folytatás, ilyen sikerszériát kár lenne abbahagyni. Bőven van még ebben lehetőség.

2015.03.31 Brigusz724

A történet főleg az első film óta eltelt valós idő miatt is aktuális témát dolgoz fel, a gyerkőc felnő és mi lesz a játékokkal. Nagyon szépen megoldották a felmerült problémakört, a történet szerintem egész jó lett. Nagyon szórakoztató film lehet az egész családnak is.

2016.02.10 norbi0102

Egy izgalmas, szórakoztató, humoros és kalandos kis történet, az egész családnak. A karakterek nagyon aranyosak és hiába ez már a 3. rész, szerintem nem veszített a fényéből!