Trancsírák

Tucker and Dale vs Evil

2016.06.04 tamas84

Imádtam ezt a filmet, hatalmas poénok vannak benne, és Tucker és Dale a legszeretnivalóbb figurák, akiket vígjátékban valaha láttam. Jó, lehet, hogy túlzok, de akkor is nagyon-nagyon vicces a film és tök jól parodizálja ennek a műfajnak a sajátosságait, abszolút érdemes megnézni, jó kis esti mozi.

2016.10.07 cinderella

Imádtam ezt a filmet. Nagyon eltalálták az egészet, a legjobb a horror-vígjáték kategóriában. Nem vitás, beteg az egész úgy ahogy van, de pont attól olyan jó. Nagyon jókat lehet rajta nevetni. Bátran ajánlom mindenkinek, aki szereti a véres poénokat.

2015.06.16 superxaba

Már az előzetest nézve is sejtettem, hogy szenzációs film lesz és beigazolódott: évek óta nem röhögtem annyit filmen mint ezen. Kötelező darab a vígjáték-kedvelőknek!

2015.06.30 BuBu

Tökéletes horror paródia.Sokáig tartott még rászántam magam,hogy megnézzem.(nem jött be a borító) ,de nem bántam meg. Aki kedveli az ilyen típusú filmeket ajánlom a Haláli hullák hajnalát.

2015.05.13 Szeky

Imádtam ezt a filmet! Úgy ültem le elé, hogy most megnézek egy elképesztő jó horror filmet, aztán az első halálesetnél fogtam a fejem, hogy MI VAN?! Furán kezdődik, elég komor a hangulata, aztán utána már nem tudtam komolyan venni. Szerintem ez inkáb... Több

2015.10.02 hawaiipizza

Tömény fekete humor. Imádom!

2019.12.01 freeman

Király film

2015.05.30 zoll-e89

Imádtam a filmet. Eléggé beteg poénokkal van teletűzdelve de szerencsére nálam ez pontosan, hogy telitalálat volt. Kellően kifigurázták a horrorfilmekben megszokott jeleneteket. Nagyon élvezhető volt a végéig, ajánlani tudom.

2015.07.20 Ronin

Tetszett a film, bár ez a *SPOILER* (asszem) srácok véletlenül egyre-másra kinyírják egymást dolog kicsit bugyuta volt, meg értelmetlen, miközben az egész film meg nem ilyen abszurd vígjáték akart lenni, vagy nem is tudom. Minden esetre voltak benne nagy poénok, és jól el lehet röhögni az egészen, szóval 5 pont.

2015.03.11 dzsolt7

A film igazán jól forgatja a ki a "hegyi emberes" horrorok tipikus kliséit, és más szemszögből meséli el az ismerős történetet. A halálesetek kreatívak és viccesek, a főszereplők pedig kifejezetten szimpatikusak. Kár, hogy ilyen szerencsétlen lett a film magyar címe.

2015.03.25 timeamarton93

Egyszerű poénokat alkalmaz a film, de jókat. Nem válnak túlzássá vagy gagyivá a filmbeli kifigurázások, olyanok amilyennek kell lennie.

2015.03.30 dorahuse

Csakis úgy lehet megnézni, ha poénként állunk hozzá a dologhoz... Bárhogy máshogy kész öngyilkosság :D Szóval készüljetek fel, mert ez egy horrorvígjáték, és egyáltalán nem a rossz fajtából.