Trónok harca

Game of Thrones

2018.03.18 Rendszergizda

Ezt sorozatot azoknak tudom ajánlani akik szeretik fantasztikus filmeket és persze van ideje 1 órát rá száni egy részre. Persze azoknak, akik szeretik ha csak nem egy karakterről szól a sorozat!

2015.02.25 kovi23

Alapból szeretem az ilyen görög mitológiai filmeket, de azok közül is ez a kedvencem. A számítógépes részek is nagyon jól meg vannak csinálva, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.04.28 angel001

Ez a film az adszolut kedvencem,kategóriájában a legjobb!Pörgős akciódús,fantasztikusan hiteles karakterek, és a zenéje is nagyon szuper. Olyannyira rugalmasak a történet szálai, hogy akár a főhöst is megölik egy pillanat alatt.

2020.01.11 Zoe091

Nagyon jó sorozat, érdekes a története, bár a sok meztelenkedés kimaradhatott volna belőle, ennek ellenére ajánlom!

2016.06.24 portal91

Fogalmam sincs mit szeretnek ezen a sorozaton az emberek. 3 részt birtam megnézni, írtó unalmas. Nagyon túlértékelt ennél ezerszer jobb sorozatokat vannak, amelyeket semmibe sem vesznek, de ez..

2016.05.10 deneslau

Az évadok közt vannak azért különbségek, és furcsa módon, az évadok elörehaladtával egyre jobban tetszik. Mindig vártam a következőt, és azt gondoltam , ennél jobb már nem lehet és mégis. Eredeti nyelven még jobb!

2017.09.22 veresszsoltika

Először ódzkodtam a filmsorozattól, de nagyon sok jót hallottam róla. Megpróbáltam, bejött. Nagyon is. Klassz, érdekes sorozat, szinte függőséget is okozott.

2016.07.29 Homer

Érdeks a kivitelezése de ez a sorozat nem éppen nekem való. Szerintem túl sémás és csak úgy hullanak a szereplők, hogy valahogy felhívják erőltetve a figyelmét a nézőknek és felháborítsák őket, ezáltal tudnak csak izgalmasak lenni. Viszont az animáció minőségi.

2015.06.02 titra

Gyűrűk ura soft-pornó paródia

Kíváncsi lettem erre a sorozatra, mert sokan nézik, és több évad lement már belőle, díjakra jelölték, gondoltam biztosan nem lehet rossz. Csak az első pár részt láttam, és nem mondom, hogy nincs benne olyan szál, ami érdekelne, de számomra így első k... Teljes kritika

2017.01.12 Wolowitz

Nem lett túl gyenge épp ezért megelőlegeznék neki egy erős masszív hármast. Erősen közepes film. Van benne elég érdekesség és izgalom azonban hiányzik belőle valami extra plusz amitől mégis megkapná azt a báját ami elvarázsolja a nézőjét. Engem sajno... Több

2021.08.05 Clay44

Az a gondom az egésszel, hogy 1–7.évadig iszonyatosan tetszett, és arra max fölötti pontszámot tudnék adni, de... A 8. évad egyszerűen olyan bűn sz*r lett, hogy arra meg szavak sincsenek kitalálva. Ajánlani tudom, mert jó időtöltés és szórakoztató, d... Több

2015.06.21 neeta92

Egy remek kis sorozatot kreáltak a könyvből amit még nem volt szerencsém olvasni. Az alábbi kommenten jót mosolyogtam és igaz, hogy vannak benne sokak számára kedélyborzoló jelent ettől függetlenül szerintem igen csak érdekes a történet ha nem csak azokra a pillanatokra fókuszál az ember.

2015.08.20 Filmzabáló

Kiszámíthatatlan, finom és érdekes történetvezetés. Remek dialógusok és monológok. Utálatos és imádni való, illetve egyedülálló karakterek. Realisztikus, pőre és barbár ábrázolásmód. Kiemelkedő intro zene. Kultsorozat!

2015.05.06 bambula

Hát ez borzasztó nagy unalomba fulladt, pedig nagyon nagy rajongója voltam eleinte. De most olyan, mintha CGI bemutató lenne megszakítva időnként egy-egy beszélgetéssel ami azt hivatott demonstrálni milyen mélységei vannak a karaktereknek.