Truman Show

The Truman Show

2016.02.27 H.a.n.n.a

Fantasztikus film, amely végig leköti az ember figyelmét. Elképesztő a története, kiváló a megvalósítása. Aki eddig nem látta, mindenképpen nézze meg.

2017.01.21 Gábor Rózsa

Az alapötlet magában elviszi a filmet. Lehetett volna kicsit izgalmasabb és kicsit feszesebb, kicsit mélyebb de így ahogy van is teljesen élvezhető.

2017.02.03 Sem Rorrey

Jim Carrey a vígjátékokban már bizonyított, s ebben filmben is elereszt néhány poént, de most bebizonyította, hogy komoly filmeket is rá lehet bízni. Zseniális alapgondolat, biztos, hogy akár csak egy-két napra megváltoztatja a gondolkodásod. Elképesztően nagy film, kötelező darab!

2018.12.28 lauralaura

Jim Carrey egyik legjobb filmje. Nagyon kedves film, ugyanakkor súlyos témákat dolgoz föl és tanít.

2016.10.13 Hablaty

Eszméletlen jó ez a film. A története nagyon egyedi, aprólékosan kidolgozott és remek humora van. Én imádtam.

2015.06.22 Tomi

Érdekes története a filmnek az biztos. Igazából sok baj nincs a filmmel. Jim Carrey ebben a filmben is bebizonyította hogy egy jó színész (csak nem jó filmeket vállal el) és hogy a vígjátékokon kívül ért a drámához is.

2019.02.06 vyctoria79

Különleges témájú film, arról, hogy milyen egy "burokban" felnevelt ember ráeszmélése a való világra. Az általános erkölcsi és etikai kérdést boncolja burkolt formában: milyen mélységben avatkozhatunk be mások életébe? mennyire irányíthatunk másokat? van-e jogunk ezekhez?. Csak ajánlani tudom, annak aki még nem látta.

2016.06.27 portal91

Mindenkinek kötelező darab, humoros, szórakoztató és nagyon, de nagyon elgondolkodtató, simán eltudom képzelni, hogy amit látunk azt csak elénk tárták és nem ez az igazi élet.

2016.06.11 Mulds

Nálam ez a film pozitív érzéseket váltott ki. Nagyon könnyen át tudom érezni mások helyzetét éppen ezért könnyen magával tudott ragadni ennek a filmnek a sajátosan erős világa.

2016.10.06 niky86

A Truman Show egy tök jó vígjáték, amiben Jim Carrey igazán önmagát adja, de ha belegondolunk a filmbe, valahol dráma is. Hol megnevettet, hol megkönnyeztet. Szuper film.

2017.09.24 veresszsoltika

Jim Carrey talán egyik legjobb filmje, klassz sztorival, jelenetekkel, beszólásokkal, humorral. Vicces, karakteres, egyedi és megismételhetetlen film. :)

2015.10.21 Blindspot

Ez a film egy totális csődtömeg lett. Az egész sztori kesze-kusza összevisszaság, ami nagyon megfeküdte a gyomromat. Sajnos az ilyenre egyáltalán nem vagyok vevő. A cím azonban megvezetett és csalódást is okozott ez az alkotás.

2016.07.20 Bog1

A világ egyik legjobb jim carry filmje nagyon tetszik minden momentuma és egyszerűen nem lehet abbahagyni már nem tudom meg számolni hogy hányszor láttam az évek folyamán pedig már több mint 15 éves filmről beszélünk mindenkinek ajánlom aki esetleg m... Több

2015.06.15 pindurcat

Nem szeretem Jim Carrey karakterét, de ezt a filmet látni kell. Igazi Való Világ. Eget rengető poénok, kihagyhatatlan történet. Nagyszerű alapötlet, mögöttes tartalommal.