Truman Show

The Truman Show

2015.09.23 Zsceeeka

Érdekes a sztori, Jim Carrey-vel sincs különösebb bajom (bár inkább a kevés komolyabb szerepében szeretem), de sajnos másodszorra is elaludtam a filmen. Egyébként a maga nemében jó alkotás.

2016.04.03 Annuska

A filmtörténelem legjobb filmje. Csak ámul az ember... Jim Carrey frenetikus a filmben. Többször is nézhető mindenkinek csak ajánlani tudom. Film a filmben. Zseniális!

2020.10.05 belavagyok

Ebben a filmben tudatosult bennem, hogy Jim Carrey mekkora színész. Egy bohóc a legtöbb filmjében, de ez annyira mély és megrázó történet és meg tudta ugrani az akadályt.

2024.01.27 Tomipapi

Elég agyas film. A végétől többet vártam. Nem szeretem az elvarratlan szálakat.

2021.11.06 Főnix007

A Truman Show folytatódik!

Mindenekelőtt elnézést kérek mindenkitől a megtévesztő cím miatt! Esküszöm, nem hatásvadász célzattal tettem! Amiért azt írom, hogy „folytatódik”, annak oka van, és kérek most némi időt, mire ezt ki is fejtem! Talán senkinek nem kell bemutatnom az 19... Teljes kritika

2019.01.04 szabomarc

Érdekes elképzelés, jól volt felépítve a film. Jim Carrey jól alakít benne, ahogy mindenki más is. Nekem nagyon tetszett az ötlet, és a megvalósítás is, nálam 10/10.

2016.11.25 Borga

A truman Show egy olyan Jim Carrey-film, melyben a színész megcsillogtatja vicces oldalát, melyeket vígjátékjaiban már megszokhattunk, de ezzel egy időben egy igen drámai szituációban látjuk őt.

Nah gyere, kék az ég

Ha nem láttad, akkor ugorj neki most. Minden percet megér. Carrey egyik legjobb filmje valaha.

2016.09.17 HannaK

Az egyik legegyedibb film amit valaha láttam. Olyan apróságokra is gondoltak a készítők, amelyen sokan átsiklunk.

2016.04.25 HanGa

A Top 5 filmben benne van nálam. Egyszerűen tökéletes film, már vagy 20-szor láttam, de most azonnal újra nézném. A története hibátlan, végig izgalmas és megható, tényleeg csak ajánlani tudom.

2016.08.05 Timike

Ennél jobb filmet nem lehet készíteni, ennyi róla a véleményem.

2015.09.29 Loborg

Igazán egyedi hangvételű vígjáték, és egyben dráma is , ez teszi különlegessé a számomra . Jim Carrey beleadott mindent ebbe a szerepbe és nagyon jól áll neki.

2016.10.11 Bob

Jim Carrey egyik legjobban sikerült filmje. Mindenkinek ajánlom! :)

2019.08.21 iq.csabi

Lenyűgöző film, Jim Carrey csodás a szerepben, a történet pedig elég egyedi.