Truman Show

The Truman Show

2016.10.05 Fahéjgolyó

Jim Carrey egyik legjobban sikerült filmje, ami nem vígjáték az Egy makulátlan elme örök ragyogása mellett, már csak miatta is érdemes megnézni mire képes ha éppen nem állatok után nyomoz :D A film persze személye nélkül is egy jó és érdekes sztorira épül, így én mindenképp ajánlanám annak aki még nem látta.

2016.05.20 hsanya182

Mostmár tudom hogy az Éhezők viadala melyik filmre hajaz, viszont ez Jim Carreyvel igazán viccesre sikerült sztori! Érdemes megnézni, nincs kiúút :)

2019.03.08 MMcFly2015

Nem csak Carrey karrierjében, de a filmvilágban is maradandó drámát alkotott a Truman show

15 évvel ezelött láthattam a filmet, gyerekfejjel. Akkoriban csak részben jött át a benne rejlő fantázia és dráma. Ezért ideje volt újra neki futni, mert sokak számára alapmű a mai napig. Okkal. Húsz éves film, és a történet ismerete ellenére, még mo... Teljes kritika

2016.02.19 Lonka

Nagyon különleges történet és Jim Carrey fantasztikus benne. Jól össze van rakva a sztori, az Isten játszó rendező, akár megölni is képes lett volna, hogy tökéletes filmet alkosson.

2016.11.18 MKristijan

Jim Carrey legjobb filmjének tartom, hatalmas mondanivalóval rendelkezik, kérdések születnek bennem. Nem az az erőltetett humorú dolog mint az Ace Venturában. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2021.05.02 stewie_griffin_2005

Nagyon jó film, sok helyen vicces, de van mondanivalója is. Jim Carrey megérdemelte a Golden Globe-ot a filmért. Ed Harris is kiválóan alakította a szerepét (ő is kapott ezért G.G-ot). 9/10

2017.12.09 Greeta

Amikor csak adják, megnézem ezt a filmet. A története annyira aktuális mindig, hogy azt nem tudom elmondani. Az alakítások pedig fenomenálisak. Az egyik kedvencem.

2019.04.06 MidoD7

Hibátlan és kész. Mindig is a könnyed műfajok egyik legnagyobbjának tekinthető. Leköti az ember figyelmét, kalandos vonalvezetéssel fűszerezve. Bátran nézd meg!

2016.06.21 Timcsi

Ez a film maga a csoda! Egyszerűen hibátlan a története és annyira aprólékosan van kidolgozva, hogy csak kapkodja az ember a fejét.

2019.04.14 petraszab

Az a film, amit mindenkinek látni kellene. Annyival több, mint aminek elsőre tűnik. Imádtam a mondanivalót és a hangulatát, a bújtatott reklámokat, a dalokat és a végkiteljesülést.

2017.01.17 Gigi

Számomra inkább elgondolkodtató, mint szórakoztató film volt. Jim Carrey pedig itt is bebizonyította, hogy nem csak a grimasz és gumiarc tette elismert színésszé. Kifejezetten tetszett ebben a filmben, a mondanivalója pedig még ma sem idejétmúlt.

2023.05.10 Di Canio

Sokáig kimaradt valamiért ez a film, de aztán nekiálltam. Meglepően jó film, arról szól, hogy a valóság nem biztos, hogy az, amiben vagy. Kötelező egyszer megnézni.

2018.08.22 Syracuse

Jim Carrey második legjobb filmje, egyben egyik legjobb alakítása. Ijesztő belegondolni, hogy mi van, ha hasonlóan működik a mi életünk is, persze ugyanolyan elképzelhetetlennek tűnik, ahogy Truman Burbanknek is elképzelhetetlen volt. Nálam pedig egyértelműen ott van a valaha készült 30 legzseniálisabb film között is.

2015.04.23 Bizsu82

Egy klasszikus alapfilm , amit látni kell. Nagyon különleges, ötletes az alapsztori is. Jim Carrey egyik legjobb filmje. Időtálló, többször nézhető, szórakoztató.