Túl a csúcson

Over the Top

2023.07.16 Gyorvik

legújabb vélemény a nap véleménye

Remek kis film

Bármennyire is fanyalogtak a kritikusok, ez a mozi egy remek kis film - még a 80-as évek hőskorát idézi fel. Tekintsünk túl kicsit a szigorú dramaturgián és az egyéb patinás alkotások elemzésekor szóba kerülő magasztos jelzőktől és állandóan hangozta... Teljes kritika

Imádom,bárki bármit mond erre a mozira.Gyönyörű történet az apai szeretetről,a gyermeki ragaszkodásról,a megbocsájtásról,és a soha fel nem adásról.Stallone hitelesen játszik.A filmes helyszínek gyönyörűek,és szuper a történet,sőt teljesen hihető.Ajánlott film minden generációnak.

2019.06.27 indingo

Ez is egy sablonos apa fia film, ahol előre tudni lehet a befejezést és akkor minek is nézzük, talán Sylvester Stallone fiatalkori játékáért. ami olyan gyermekien naiv.

2016.05.22 Yosihiro

Az egyik Stallone klasszik film amit még anno vhs-en láttam :) nagyojn jó volt és még most is az :) Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

2017.08.30 Deku

Hatalmas tévedés lett ez a film, egyszerűen kegyetlen amit nyújtani tudtak. Már rögtön az elején elég kesernyés szájízzel kezdtem nézni a filmet. Teljesen sablonos volt és emiatt nem tetszett.

2019.06.28 HercegPeter

Ezt a Stallone-filmet egy kicsit elfeledett alkotásnak érzem a Rocky- és Rambo-filmek mellett. Pedig bőven elfér mellettük, még ha értelemszerűen ugyanaz a kultstátusza nincs is meg. De azért a baseball-sapka megfordítására bizonyára mindenki emlékez... Több

2022.07.30 drg0602

Egyik kedvenc filmem Stallonétól. Igaz, nagyon régi film, de tökéletes történet, tökéletes színészekkel. Főszereplő Sylvester Stallone nagyon hitelesen adja elő magát, és játssza el a szerepet. Aki még nem látta, ne hagyja ki! Mindenképpen érdemes megnézni! Értékelés: 10/10

2015.05.04 ZeroHero

A 80-as évek egyik slágerfilmje Magyarországon a videós korszakból, rengetegszer láttam alábeszélősen. A minap sikerült megszereznem DVD-n hál istennek a Gáti-féle szinkronnal. Újra nézve, nos már annyira nem jött be, de évente egyszer elő lehet venn... Több

2018.10.03 Norbert93

Nem nevezném túlságosan kiemelkedő filmnek, klasszikusnak meg végképp. Középszerű és nézhető 80as évekbeli film, nem több.

2015.11.02 Niki18

Ez Stallonetol a legkedvencebb filmem. gyerekként láttam először és nagyon imádom mert nagyon jó története van és megható is. Van mondanivalója. Nagyon szeretem.

2018.07.26 Robi

Egy igazán jó film lett. A története egyedi nem sablonos.Az a kitartás, amit szereplőkön lehet látni már azért megéri megnézni filmet.A téma választás fura, de egynek elmegy szerintem. Egy klasszikus film lett.

2016.05.13 hongkong2

Nagyon szomorú amikor meghal a volt felesége, de az nagyon tetszett, hogy harcolt a fiáért és a nagypapa végül is vissza adta a fiát.