Út a vadonba

Into the Wild

2015.06.08 Tomi

Egyik legjobb dráma amit valaha láttam. Nem hiszem hogy mindenki örömét leli a film nézése közben vagy hogy szórakoztatni tudja ennek ellenére én élveztem és szerettem ezt a filmet nézni.

2015.05.18 a.edit63

Ez egy nagyszerű film, egy fantasztikus könyv és egy megindító igaz alapokon álló történettel. Csodálatos ember volt "Alexander főcsavargó"! Nagyon nagy hatással volt rám ez a film!

2017.10.03 Bibabac

Nagyon érdekes film, valamit mégis hiányolok belőle. Nem tudom, milyen pluszra számítottam, de ahogy néztem, végig hiányérzetem volt. A történet ettől függetlenül egyedi, élvezhető, egyszer meg lehet nézni.

2016.06.11 Mulds

Ennek a filmnek a története nem egy bitang erős, de ettől mégis elég kedvelhető. A hangulata igazán szórakoztató és nekem nagyon tetszett is. Imádom ezt a filmet!

2015.04.26 wirwil

Nagyon jó film, nem csak a zene és a valóság (nagyjából) filmrevitele miatt, hanem azért, mert olyan érzéseket mozgat meg az emberben, amit nem sok film tesz meg. Aki nyílt a gondolkodásra, a fogyasztói társadalom csömörének átgondolására, annak kiváló alkotás lesz. Pearl Jam rajongóknak kötelező!

2015.11.19 Robi92

Ez a film teljesen lenyűgözött. Csodás a táj,a zene,a film hangulata. Ritkán szoktam ilyet érezni,de arra gondoltam bárcsak ne érne véget ez a film. Sok elgondolkodtató téma jelenik meg a filmben és nem erőltetett úgy jó ahogy van.

2015.07.03 Bekmeli

Tanulságos, érdekes, realista film. élményt és újdonságot adott. Magával ragadott. Van mondanivalója. Látványos, meggyőző. Érdemes volt megnézni, akár többször is nézhető.

2014.10.26 jazzy

Hatásvadász, neohippi film az egész. Ha tudhatnánk, mire gondolt a fiú, aki belesodródott a valóságban ebbe a helyzetbe, valószínűleg nem erőltette volna, hogy filmet készítsenek belőle. Sőt, igazából nagyon kínosan érezte volna magát miatta. Akárhog... Több

2015.11.03 Cptn_Cold

Az egész történet szuper úgy ahogy van. A filmben lévő zenék nagyon el lettek találva így ez meg is adja az egész film hangulatát. Pusztán ajánlani tudom mivel én magam is jól szórakoztam rajta.

2015.08.19 Sniper

A film kultikus alkotás lett, miközben az egyik legfájdalmasabb és legfeleslegesebb emberáldozatot mutatja be, az ígéretes első pillanattól a szívrepesztő lezárásig. Annyira tragikus film, hogy a fiú naivitását nem lehet megbocsátani, hiába próbálják... Több

2016.02.27 Dooo

Annyira, de annyira nagyon tetszett ez a film, hogy azt nehéz lenne leírni. Egyszerűen zseniálisnak nevezném. Megható történet, érzelmek, és szabadságérzettel teli film volt ez, nagyon motiváló és inspiráló. Mindenkinek csak ajánlani tudom, főleg azoknak akik szeretnek utazni és szeretik a szabadságot, függetlenséget.

2016.09.29 csabus

Fantasztikus film. Belémégett örökre.