WALL·E

WALL·E

2017.05.02 Wolowitz

Nekem ez a mese tetszett. Nem volt olyan mint a többi de mégis egyszerre volt aranyos és érzelmes. A mássága miatt sokan nem kedvelik pedig volt benne fantázia nem is kevés.

2016.04.26 ukla

Na így kell egy igazi eredeti mesét csinálni ami beírta már most magát a klasszikusok közé amihez nem is kell idő.Az ember kritika amit mutat rólunk sajnos igaz és a legrosszabb fajtába tartozunk .A robot nagyon cuki.Végig viszi az egész mesét és nem unalmas egy percre sem.

2015.11.19 Robi92

Akkoriban ezt a filmet igencsak beharangozták,de szerintem mégse lett olyan óriási alkotás. Szép kis megható mese két robotról és szinte ennyi. Mondjuk az nagyon tetszett,ahogy a robotok mimika nélkül mennyi érzelmet ki tudtak fejezni.

2015.06.23 Enccso

Csodálatosan szép és aranyos mese, WALL-E minden szokása és megmozdulása egyszerre szórakoztató és szívfacsaró ha belegondolunk abba a jövőképbe amit fest. Igazán tanulságos mese, szeretem , hogy van mondanivalója a cukiságon túl is.

2017.03.21 Péter

Nagyon szerettem Wall-E karaterét, de engem a film nem tudott annyira lekötni, mint sok más animációs film. Szívesen néztem meg, de ha ajánlanom kellene, akkor leginkább a fiataloknak ajánlanám.

2015.06.01 *tünde

2015.05.13 Szeky

A Wall-E története eredetibb nem is lehetne. Nagyon sürgető problémát feszeget ez az aranyos rajzfilm. Annak ellenére, hogy kis robotunk szinte meg se szólal, mégis nagyon jól látjuk rajta az érzelmeket, és a motivációját. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2017.12.14 nagysar

Teljesen egyedi a történet, imádom, ahogy levetítik az emberiség jövőjét, a lusta, kövér embereket akik székekhez vannak kötve és meg sem mozdulniuk, mert a technika mindent lehetővé tett nekik. Szeretni való a kis főszereplő is, mindenképp megér egy esélyt :)

2015.12.29 sepsiklaudia

nagyon édes, nagyon magával ragadó, érdekes gondolatot feszegetve igazán emberi robot

2015.06.01 *bella

2016.02.05 bviki

Jajj ő nagyon kis cuki. Kiemelkedik abban, hogy a mese nem a beszédről szól. Tökéletesen megérni abból az 1-2 megszólalásból és a mimikájából. Máshogy tanít.

2015.09.12 Meeroz21

Ez pont olyan eset, amikor nem tudom eldönteni mit is érzek a film után mikor megnéztem. Azt hiszem sejthető, hogy maradandót nem alkotott számomra, biztos vannak olyanok, akik imádják nekem viszont maximum közepes.

2015.05.29 zoll-e89

Nagyon érdekes Pixar filmet kaptunk a Wall-E személyében. Nem mondhatnám, hogy sokat vártam a poszter és a név alapján. Ennek ellenére többet kaptam. Nagyon aranyosan ábrázolja a főszereplő és Eva közti kapcsolatot. Nagyon eltalált mese!

2015.11.02 FilmesPéter

Nagyon jó kis animációs mese. Ami nagyon tetszett benne, azon túlmenően, hogy látványos, szép és aranyos, remek történettel, hogy volt mondanivalója és ráadásul több stílus is keveredik a filmben. Bátran ajánlom.