N/A

Képek
Videók

2022.03.12 Yosihiro

3. évad 7. rész

Tovább kuszálódik a helyzet címszóval, így rövidíteném le ezt a részt. Igazából egy kis akción kívül csupán Historia hőstettén és éleslátásán csodálkozhatunk. Hanjit sajnálom, hiszen egyik kedvenc szereplőm volt :( , de most fókuszáljunk az következő eseményekre. Az izgalom persze fokozódik, és ez az emberiség megmentése szerintem is kamu dolognak tűnt, itt valami másnak még lennie kell, de a jelen helyzetben az a fontos, hogy Historia és Eren megmeneküljön. Igazából ebben a részben plusz dolgokat nem kapunk, csupán a harc és az információk átadásán kívül nem történik semmi. A karakterek személyisége is csak meg-megvillan, mint pl. Kennyé, vagy épp Erené. A látvány sem mondható túl felkapottnak, hiszen ebben a közegben igen lehangoló az egész. Sok pozitívumot így nem is tudok felsorolni, de maga a rész azért tartja azt a jó volument, amiért érdemes megnézni majd a következő részt, ami biztosan izgalmasabb és lehet, hogy látványosabb is lesz. Talán ennek az évadnak a közepénél gondolhatjuk azt, hogy na, tényleg húzzák a mézes madzagot, de ami késik, az nem múlik, csak kitartás. Csak ajánlani tudom ezt az epizódot, szerintem jól sikerült. Üdv, Yosi