xXx: Újra akcióban

Vox.hu
2017/01/20

Értékelés: 6.5/10
xXx - Újra akcióban
Vin Diesel fogta magát, feltámasztotta tripla X-et, és két Halálos iramban között csinált egy jó kis A feláldozhatók-filmet. 65/100 Több

Movieaddicts.hu
2017/01/20

Egy teljesen felesleges folyatás, nem az első és sajnos nem is az utolsó. Egy jobb forgatókönyvvel egész jó kis film lehetett volna. Így csak a Vin Diesel fanklub örökös tagjainak tudom ajánlani. Az akciók azért szépek. 5/10 Több

Hessteg.com
2017/01/27

Nem vártam sokat, tényleg nem. Ha simán csak ostobán szórakoztató lett volna, már elégedett lennék, de egyszerűen képtelenség olyan szintre süllyedni, hogy ezt élvezni lehessen. (4/10)

Smoking Barrels
2017/02/06

A kritika végéhez közeledve csak ismételni tudom magam. A xXx: Újra akcióban nem jó. Megfelelő hozzáállással viszont kifejezetten élvezetes darab. És nem, nem arra gondolok, hogy kapcsold ki az agyad, és élvezd! Ellenkezőleg. Gondolkodj el rajta! Fedezd fel a hibáit! Feszengj a székben az ostoba szójátékoktól! És ha mindez megvan, akkor vedd észre azt is, hogy az új xXx az a szar film, amelyet saját nagyképűsége, kvázi összecsapottsága képes bűnös élvezetté tenni. Több

Csokiduda
2018/04/20

Értékelés: 2.4/10
Tripla X helyett tripla Zs kategória!
Vin Diesel kezdeti munkásságát nagyon kedveltem, de jó ideje nem tudja azt a szintet hozni mint mondjuk a Halálosabb Iramban első részében vagy akár a xXx sorozat első részével. A film szigorúan az egyszer nézhető kategóriát képviseli és aki olyan szemmel kezdi el nézni, hogy jobb-e mint az előzők, az ne tegye! Nagy csalódás lesz olyan szemmel. (Mondjuk egyébként is). Több

jerrycomovie
2018/12/06

Értékelés: 6.5/10
xXx: Return of Xander Cage (2017)
"Megtekintés: Persze. Tökéletes agyatlan móka, amelyet minden második ismerősöm élvezni fog, hiszen ritkán látunk ilyen remek vígjátékot." Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!