Játssz egy Lenovo Miix tablet PC-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Skyfall

(Skyfall)
Skyfall

Tartalom

Támadás éri az MI6 főépületét, M-et pedig utoléri sötét múltja. James Bondnak be kell bizonyítania, hogy hű a feletteséhez és MI6-hez.  A 007-es ügynöknek szembe kell néznie az MI6-et fenyegető veszéllyel, ezúttal azonban nem válogathat az eszközök közül.
(Beke Gábor)

2016. 07. 02. 22:20

A Casino Royale és a A Quantum csendje után, a Skyfall egy igen kiemelkedő alkotás. Jó a történet, látványosak az akciók, nagyon jól összerakták ezt a filmet.

2016. 09. 05. 14:12

A Quantum csendje után kellett megújítani, „Bondosabbá” tenni a sorozatot, mert sajnos a 22. hivatalos 007-es kaland nem éppen a legsikerültebb darab lett. Ezt a problémát sikeresen, sőt túlszárnyalva orvosolta Sam Mendes rendező, aki sikeresnek bizonyult a következő Bond filmmel is.
A Skyfall elvisz bennünket a Távol-Keletre, hogy visszatérhessünk Skóciába és James múltjába.
Nem csak Bond múltjának egy szeglete tárul fel, hanem kezd visszaköszönni a klasszikus filmek felállása is. Újra kapunk egy Moneypennyt, Q-t és egy férfi M-t. Az akciók és a történet is rendben van, a kellően agyafúrt nemezissel együtt. A kedvenc Craig-féle Bond filmem.

2016. 09. 08. 20:06

Nekem ez volt az első James Bond, amelyben Daniel Craig alakította a címszereplőt és nagyon bejött. Remekül kitalált történet, izgalmakkal karöltve, többször is végig tudtam nézni és 0,07 másodpercig sem volt kétségem afelől, hogy másoknak is nyugodt szívvel ajánlanám.

Judi Dench
Ben Whishaw
Ralph Fiennes
Helen McCrory
Daniel Craig

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 347 kritika alapján.

Ian Fleming művén alapszik.

Kincade karakterét az eredeti elképzelések szerint Sean Connery alakította volna.