Játssz egy Google Daydream-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Skyfall

(Skyfall)
Skyfall

Tartalom

Támadás éri az MI6 főépületét, M-et pedig utoléri sötét múltja. James Bondnak be kell bizonyítania, hogy hű a feletteséhez és MI6-hez.  A 007-es ügynöknek szembe kell néznie az MI6-et fenyegető veszéllyel, ezúttal azonban nem válogathat az eszközök közül.
(Beke Gábor)

2016. 05. 11. 14:31

Átlagos kis akció-thriller, ami azért egyszeri nézésre szórakoztatott, de annyira nem hagyott bennem maradandó nyomot. Hozza azt amit egy akciófilmtől elvár az ember.

2016. 09. 08. 20:06

Nekem ez volt az első James Bond, amelyben Daniel Craig alakította a címszereplőt és nagyon bejött. Remekül kitalált történet, izgalmakkal karöltve, többször is végig tudtam nézni és 0,07 másodpercig sem volt kétségem afelől, hogy másoknak is nyugodt szívvel ajánlanám.

2017. 07. 26. 18:08

Daniel Craig a kedvenc Bondom az összes közül. Hűvös kimért karaktere miatt legjobb. Kincset ér ez a film, a karakterek és a pillanatok is nagyon el lettek találva, ami miatt számomra ez a film teljesen megmutatta, hogy van értelme az egésznek.

Judi Dench
Ben Whishaw
Ralph Fiennes
Helen McCrory
Daniel Craig

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 347 kritika alapján.

Ian Fleming művén alapszik.

Kincade karakterét az eredeti elképzelések szerint Sean Connery alakította volna.