Játssz egy Lenovo Note Gold-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Skyfall

(Skyfall)
Skyfall

Tartalom

Támadás éri az MI6 főépületét, M-et pedig utoléri sötét múltja. James Bondnak be kell bizonyítania, hogy hű a feletteséhez és MI6-hez.  A 007-es ügynöknek szembe kell néznie az MI6-et fenyegető veszéllyel, ezúttal azonban nem válogathat az eszközök közül.
(Beke Gábor)

2016. 05. 11. 14:31

Átlagos kis akció-thriller, ami azért egyszeri nézésre szórakoztatott, de annyira nem hagyott bennem maradandó nyomot. Hozza azt amit egy akciófilmtől elvár az ember.

2016. 09. 08. 20:06

Nekem ez volt az első James Bond, amelyben Daniel Craig alakította a címszereplőt és nagyon bejött. Remekül kitalált történet, izgalmakkal karöltve, többször is végig tudtam nézni és 0,07 másodpercig sem volt kétségem afelől, hogy másoknak is nyugodt szívvel ajánlanám.

2016. 09. 16. 21:25

Nagyon tartalmas szórakozás. Egyszerre tisztelgés a Bond széria előtt, de megtartja relevanciáját, és a jövőre is reflektál. Daniel Craig másképp alakít, mint az előző két részben, sokkal jobban, Sylva egy emlékezetes gonosz, és M is nagyobb szerepet vállal a történetben, ami jól áll. Így az ő hármójuk játéka teszi izgalmassá. Továbbá a zene, az operatőri munka, és a látvány is elismerésre méltó.
Érdemes megnézni, akár ismered a Bond-történelmet, akár nem, mert egy franchise részeként, és önmagában is tud szórakoztatni.

Judi Dench
Ben Whishaw
Ralph Fiennes
Helen McCrory
Daniel Craig

A Rotten Tomatoes oldalán 93%-os értékelést kapott 347 kritika alapján.

Ian Fleming művén alapszik.

Kincade karakterét az eredeti elképzelések szerint Sean Connery alakította volna.