Z, mint zombi

Z Nation

2021.11.05 taba

Jól sikerült zombisorozat, mely nem nélkülözi a humort és a fordulatos cselekményt sem. Az első négy évad rendkívül szórakoztató, az utolsó már kevésbé.

Az öt évad azért nem egyforma minőséget takar. Nagyon jól indul, de erős hullámzás van a történetben és a minőségben egyaránt. Ami kissé érdekes, hogy mostanában minden horrorsorozatban van egy dús idomokkal rendelkező fekete színésznő. Nekem kellemes.

2016.02.17 indingo

Én a Walking Deadet nem nézem, ez viszont tetszik. A zombiságra immunitás gondolata kiváltképp érdekesnek gondolom. Vannak persze benne hibák. Az első részekben úgy mozogtak a zombik, mint a tetűk, bezzeg a zombibaba fel volt pörögve.

2016.04.13 Szilonka

Az első évad nagyon tetszett. Más volt, mint mondjuk a Walkig Dead persze én nem vettem komolyan, jókat lehetett rajta nevetni. Az immunis muki ötlet is kifejezetten tetszett. A második évad már nem annyira jó.

2017.11.01 Bazzzsi

Valamivel gyengébb, mint a a Walking Dead, de teljesen más a története ezért felesleges összehasonlítgatni. Az első évad jobban tetszett, de valahogy nekem hiányoznak a sorozatból a kezdeti dolgok.

2016.05.13 VvV

Nem volna rossz csak sorozat, csak vannak olyan részek amik unalomba fulladnak.

2017.07.25 Lonka

Nem rossz a sorozat, csak valami hiányzik. A kezdetek tetszettek, bár arra kicsit figyelhettek volna a készítők, hogy a zombi ugyanarra a dologra, hol így hol úgy reagál.

2016.03.27 Alexa

Kepzeld el a Walking dead-et, struktura es karakterfejlodes nelkul, ez kb az. Na meg gyors zombik, zombi fuvezes, osszevissza loccsantas es sokszor hangosan nevettem az erosen ironikus humoron....bar lehet nem annak szantak:) Nezheto, kikapcsol, mostmar vegignezem, de messze nem egy maradando elmeny.

2016.09.26 Greeta

nekem már picit sok rengeteg zombis film, de nem olyan rossz, van egy egyedi stílusa.

2017.11.03 SzFa

Nem rossz, nem rossz, de nekem túl fantasztikus már az egész történet. Nagyon elszárnyaltak már a készítők pl.: a zombi növény keresztezés. Azért még mindig jó, csak fenntartásokkal kell kezelni a sorozatot.

2016.05.09 hell.l

Megnéztem pár epizódot a sorozatból, de ez olyan, mintha a Walking Dead gyenge utánzása akarna lenni. Lehet, hogy paródia akar ez lenni,de engem akkor sem győzött meg. Gyenge a történet és a színészek alakítása is.

2018.04.08 Evok1909

Őszintén? Imádom. A karakterek nagyon el vannak találva. A zombik is adják a klasszikus zombis érzést, és a történet is nagyon ott van.

2016.08.24 Emma109

nem rossz sorozat, bár pár rész kicsit paródia szagú. Vannak benne értelmetlen főszereplő meghalasztások, de nem rossz.

2016.02.23 BlaBlaBla

Nem rossz zombis sorozat, de semmiképpen sem szabad komolyan venni. Z polgár elvan a kis világában, volt egy rész ami nekem a Hold című filmet juttatta eszembe.