Játssz három szuper díjért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Zootropolis - Állati nagy balhé

(Zootopia)

Tartalom

Zootropolis - Állati nagy balhé filmtartalom:

Zootopia városában egy gyors beszédű rókát olyan bűnténnyel gyanúsítanak, melyet nem követett el. Zootopia legjobb kopója, az önelégült nyúl a nyomában van, de amikor mindketten célpontjai lesznek ugyanannak az összeesküvésnek, szövetkezniük kell, hogy leleplezzék az ügyet, és a háttérben a szálakat mozgató rosszakarójuk kiéltét.

(forgalmazza: Fórum Hungary)

(hg)
2016. 04. 27. 08:14

Gyerekkel sikerült megnéznünk a moziban.
Nem csak a kisebbek élvezték, bizony mi is fel-felkacagtunk rajta. A mese üzenete, hogy bármit elérhetsz, ha küzdesz érte, és soha nem adod fel. Lehetsz kicsi vagy nagy, gyenge vagy erős,a sorsodat csak te magad alakíthatod...persze a segítő barátok segítségével.

2016. 03. 25. 11:31

Hihetetlenül nagy elvárásaim voltak felé, tartottam is tőle hogy csalódok majd benne. De szerencsére nem így lett. :D

Nagyon jól szórakoztam. A film nagy részét végig kacarásztam, hol azért mert olyan poén volt amin muszáj volt, hol csak a szimpla helyzetkomikumok miatt amik a mi kis hétköznapjainkban is számtalanszor előfordulnak.

Nagyon ötletes volt ahogy az egész Zootropolist megálmodták.
Imádtam az állatokat. Annyira gyönyörűek voltak. ^^

Judy Hopps közrendőr belopta magát a szívembe. ♥

2016. 05. 21. 18:15

Nekem kifejezetten tetszett Elég jó társadalom kritikát ad, már-már összeesküvés elméletet szül mert annyira komplexen mutaja be világunkat. Érdemes megnézni, ritka manapság az élvezhető rajzfilm, megérte a mozijegy árát!

Ginnifer Goodwin

Don Lake

mint Stu Hopps (hang)

Tommy Chong

mint Yax (hang)

Az egyik jelenet során a háttérben kiszúrható a Hős6os plakátja.

(gazsika1978)

Az Állati nagy balhé egyik részlet A keresztapa esküvős jelenetét másolja.

(gazsika1978)

Három hétig verhetetlen volt a Deadpool, azonban a Zootropolis – Állati nagy balhé debütálása véget vetett a nagy menetelésnek.

Cinestar: Állati nagy balhé
A film legfőbb erénye, hogy rengeteg aktuális, a napjainkat mozgató témával foglalkozik, nem csak főszereplőin keresztül. Illetve dehogyisnem, hiszen harmadik karaktere maga a város, amely tényleg nem csak címadó statisztája, hanem aktív résztvevője is ennek a sajátos – igaz, az idősebbek számára kiszámítható – bűnügyi történetnek. 90/100
Hetediksor: Az állati nyomozoo-k
Egy film, legyen az élőszereplős, vagy animációs erős gyanakvásra készteti a nézőt, ha a stáblistán 2 rendező, 2 forgatókönyvíró és további 7 ötletadó neve szerepel. Legnagyobb meglepetésünkre a Rontó Ralph alkotói egészen minőségi családi mozit raktak le az asztalra, mely kicsiknek és nagyoknak is egyaránt élvezetes moziélményt nyújt. 9/10
Movieaddicts: Értelem és érzelem
Jó látni egy ilyen alkotást, ahol az alkotók megtisztelik azzal a nézőt, hogy egy ennyire igényes, eredeti és szerethető filmet készítenek neki. 9/10