A mogyoró-meló

A mogyoró-meló

The Nut Job
julisX

Grimbusz, a minden lében kanál izgága mókus kitalálja, hogy elcsen egy kis mogyorót a parkban dolgozó mogyoróárustól. Vállalkozása annyira rosszul sikerül, hogy kigyullad a park nagy fája, amely számos állatkának biztosított élelmet és menedéket tél idején. A baklövés miatt Grimbuszt a városba… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada, Koreai Köztársaság
Premier (HU): 2014.01.23.

2019.07.29 Ms. Akárki

Nagyon aranyos és kalandos mesének indult, de a történet a végére nagyon elsikkadt. Jópofa és példamutató volt végső soron, ahogy próbálja jóvá tenni, hogy elpusztította az álllatok összes élelmét. Kis mókusos betörős film lényegébenXD Kisgyerekeknek élvezetes lehet.

2017.09.24 Deku

Kész csődtömeg lett ez a film, hatalmas bukás az egész számomra. Nem hozta azt a szintet amire én gondoltam a bemutatása alapján. Bár biztos sokaknak tetszett nekem viszont nem adott semmit.

2017.08.07 felicity

Vicces, izgalmas film. Jó nézni. jól ki van találva. Szerintem az egész családnak való. csak ajánlani tudom.

2017.09.28 SzFa

Nem igazán tetszett, az animálás, a karakterek, az állatok nagyon szépen elkészített. A történet viszont nem igazán jött be. Sok helyen untam, ezért nem rossz, de átlagos.

2018.03.30 NFG

Nem mondanám, hogy kiemelkedő a történet! De nagyon tetszett ez az állatos megoldás! Igazán aranyos az animációja! Felnőtteknek kicsit unalmas lehet, így nekik nem ajánlom annyira!

A vízimalom lécei ellenkező irányba vannak, mint ahogy lenniük kéne a valóságban. Szerző: Archívum

Ez eddig a legdrágább Dél-Korea-i koprodukciós animációs film. Szerző: Archívum

A holland verzióban az egyik karaktert a híres YouTube star, Enzo Knol szólaltatja meg.Szerző: Archívum

A rendező korábbi animációs rövidfilmjében (Surly Suirrel, 2005) még a mosómedvék voltak a jófiúk és a mókusok a rosszak.Szerző: ps