Közösség

Vélemény:

 

78 Éjfélkor Párizsban

(2011)

Éjjel Párizsban

 
Yosihiro   2020.03.27 10:33
0

Mindenek előtt le kell szögezzem elég szkeptikusan ültem le a film elé. Igazából kaptam valamit meg nem is. A történet aranyos és jó de a romantika csak irodalmi szinten jelenik meg a filmen. Főként a régmúltat helyezi előtérbe egy könyv révén amivel nem is lenne rossz szinte olyan mintha egy mesevilágba csöppenénk a neves írók és festők által. Összességében a film rendezése és tartalma jó a szerplők ugyan alkotnak kiemelkedőt de a film mondanivalója miatt egészen jól sikerült. A zenei és hangi effektek háát én többet vártam nekem gyenge lett ugyan felcsendülnek remek dallamok, de mégsem ragadott meg. Így a film mivel egy érdekes nézhető és misztikus elemekkel ellátott így megadható a négy csillag. Talán még Párizs bemutatását emelném ki ami fontos és jól sikerült. A kultúra és irodalom és történelem nagy szegmensét érintve néha unalmasnak tűnhetnek a képek képkoclák de ettől eltekintve egy igazi nyugtató vidám és happy and- el végződő filmet kapunk ami remek kikapcsolódás....Üdv Yosihiro