Közösség

Vélemény:

 

80 Fékezhetetlen

(2012)

Jó kis szeszcsempèszetről szóló film ez!

 
Erik Csok   2023.11.21 21:51
0

A filmet két okból akartam megnézni. Az egyik az volt, hogy szerepel benne Tom Hardy, és én őt nagyon kedvelem, és egy nagyon jó színésznek tartom, valamint őtőle még nem igazán láttam rossz filmet. A másik pedig, érdekelt a történet, mert érdekesnek hangzott. És ez a film valami elképesztő, milyen jó! Izgalmas, van humor benne, ami nagyon is működik, akciódús és érdekes is. Nem is tudom, utoljára melyik filmen szórakoztam ennyire jól, hogy vicces is egyben, és hogy izgalmas is. Szerintem remekül visszaadja az 1930-as éveket, a régi ruhák, autók, épületek szerintem nagyon élethűek. Valamint a színészek is nagyon jók. Mint mondtam, első sorban Tom Hardy miatt érdekelt, és ő mint mindig, hozza is a kötelezőt, az ő karaktere tetszett a legjobban a filmben. A többi színész is jó, viszont ki kell emelnem Shia LaBeoufot, aki szerintem nagyon jól játszott, egy jó színész ez a csávó, azt kell hogy mondjam. Valamint Guy Pearce, aki gonosz szerepben valami elvetemült, olyan jól játssza ezt a karaktert, hogy jobb színész nem is lehetett volna alkalmasabb erre. Egyszóval, nekem nagyon tetszett ez a film, akit érdekel, nézze meg, és ne halogassa tovább, mert én is így tettem, és jobb lett volna hamarabb látni ezt a remekművet!