11.22.63

11.22.63

2023.07.28 Hollán Karesz

Kellett volna folytatni a sorozatot, de már megszoktuk, hogy aminek van mondanivalója, azt nem folytatják, mert a végén még a polgár elkezd gondolkodni.

2017.04.10 indingo

A sorozat után kedvet kaptam a könyvhöz is. Remek kis története van, imádtam benne James Francot. A sztori nem egyedi a témájában (Pillangóhatás utó érzet), de a valós események behozatala jót tesz neki.

2017.05.27 dulkap

Egy zseniális első rész után valami porszem kerülhetett a gépezetbe, mert elment a film egy teljesen más irányba. Az első egy misztikus és izgalmas rész volt, ahol a múlt többféle, esetenként kísérteties módszerrel próbálja megállítani a főhőst. Aztá... Több

2017.08.21 Deku

Ez a sorozat azonnal megfogott. James Franco meglepetés volt nekem, hogy így átalakult a humoros stílusából. A történet kissé rövid nekem de annál izgalmasabb.

2017.07.23 Orosz István

Na ez egy jól sikerült Stephen King regény feldolgozás, sok mindenben eltér a könyvtől, de az alkotói szabadság nem ártott a sztorinak. Szerintem a 2016-os év egyik legjobb sorozata.

2017.03.07 GedyPapa

Egy kiváló regény kiváló megfilmesítése! James Franco volt a legjobb választás főszereplőnek, mert nagyon tudta hozni a tanár szerepét. Zseniális volt látni azt, hogy megelevenednek azok a sztorik, amiket a Mester (Stephen King) lejegyzett a könyvben. Érdemes megtekinteni annak, aki még nem látta!

2020.03.26 Robinson76

Rohanj a múltba az Elnökért!

Ebben a 8 részes mini sorozatban James Franco valós színészi adottságait megcsillantva utazik vissza az időben és siet J. F. Kennedy megmentésére. Az alapötletet Stepheng King ünnepelt regénye szolgáltatta. A produkció minden ízében egyedi, érdekes, végig leköti az ember figyelmét. Merénylet, összeesküvés-elméletek és romantikus, drámai szálak összefonódásával sodródunk a végkifejlet felé...Erősen ajánlós, komplett mini-széria!

A rejtély
2011
A visszatérők
2014

2018.04.09 Szilonka

James Franco körüli nem túl pozitív pletykák ellenére adtam egy esélyt a sorozatnak és nálam nagyon betalált. A története lendületes és érdekes kérdéseket vetett fel.

2017.10.22 Bazzzsi

Nagyon tetszett ez az időutazós témába burkolt kicsit romantikus, kicsit politikai sorozat. Remek ötletek voltak benne, nem ment minden zökkenőmentesen és a valós események átültetése is pazar.

2016.04.18 MMcFly2015

Nagyon imádom, az időutazós tèmát, így mikor bepromozták a hazai vetítèst, neki szaladtam eredeti nyelven. Hètről-hètre vártam a rèszeket. A vègère vegyesek voltak az èrzelmeim. A sorozat elkapja a mondhatni tökèletes fonalat az első 2 rèszben. Izgal... Több

2018.04.20 TomÁcs

Tetszett, hogy nem akartak 20 részes sorozatot csinálni belőle. Nagyon korhű lett és ezzel az időutazós dologgal még inkább feldobták a sztorit. Izgalmas volt, hogy főhősünknek ki kellett várni még a merénylet időpontját is.

2018.11.01 VvV

Nagyon jó kis sorozat volt, ismét S.K. Örültem, hogy nem lett az a csöpögős happy end a vége. Érdekes lenne egy hasonló időben való visszautazás egy másik jeles történelmi eseményre.

2017.07.24 Lonka

Így kell ezt csinálni. Nagyon jó kis sorozat volt, James Franconak elképesztően jól állt a szerep. A történetben a picit valós szál még izgalmasabbá tette a sztorit.

2017.12.09 Greeta

Stephen Kingnek nem tudom honnan jön ennyi ötlet. Remekül megcsinálták a sorozatot. Persze a könyvből sok minden kimaradt, de még így is nagyon élvezetes a sztori.