Tizenkét dühös ember

12 Angry Men

2015.10.30 Niki18

Tényleg nagyon jó film, és tetszett, azonban a vége csalódást okozott, hiába klasszikus, hiába láttunk kiváló alakításokat, nekem kevés volt, végig lebegtette a rendező a feszültséget, s a végén snasszul lecsapta, megfordult az állás.

2015.05.13 hejnekem

Rengeteg jó színész, nagyon jó rendezés jellemzi. Az egésznek a hangulata feszült, érdekes és nagyon tanulságos, ahogy a szereplők véleménye, viselkedése folyamatosan változik a film során. Egy igazi klasszikus film, amit nem szabad kihagynia semmilyen filmrajongónak sem.

2015.02.28 ocso

Különböző karakterek bemutatása. Elvont, elgondolkodtató. Alapmű. Ehhez mást aligha kell hozzáfűzni, komoly pszichológiai film.

2017.05.17 Zoer8993

Ez tipikusan az a film amit egyszer mindenképp meg kell nézni mivel ennyire érdekes alkotást nem mindennap lát az ember. Az egész történet nagyon izgalmas de ahogy lezárja a filmet az remek.

2015.05.03 Vitya

A filmnek időtálló, örökérvényű mondanivalója van, ami tényleg a mai világban is megállja a helyét. A sztorija is érdeklődést felkeltő és valóban egyedülállóra sikerült a film.

2016.04.27 mrfaktor

Időtlen klasszikus, minden idők egyik legnagyszerűbb alkotása számomra. Szinte hihetetlen, hogy egy egyetlen helyiségben játszódó film az utolsó pillanatig fent tudja tartani a feszültséget, és egy percig nem válik unalmassá.

2015.07.26 one1970

A film szerintem nagyon jóra sikeredett, a leírásnak megfelelő. A szereposztással is minden renden van, szerintem nagyon színészek alakítják. A filmet csak ajánlani tudom, garantált az unalommentes időtöltés.

2015.06.30 padfoot8925

Végig leköti a figyelmet. Talán egyhangúnak tűnő film, amely lassan halad, ennek ellenére szerintem egy nagyon érdekes alkotás. Minden perce leköt, és elgondolkoztat.

2015.07.13 prongs2001

Szerintem egy igazi klasszikus. Bátran ajánlom mindenkinek. Zseniális színészi játék, nagyszerű látvány és izgalom jellemzi a filmet! Remek alakítást nyújtanak a színészek ebben a kellőképpen izgalmas filmben.

2016.12.07 Szorcsik

Nagyon régóta terveztem már, hogy megnézem a Tizenkét dühös embert, talán ez volt a legnagyobb filmes elmaradásom ez idáig. A klasszikus film igazi mestermű, amely kortalan. A színészi játék kiváló. Annak ellenére, hogy a film helyszíne egyetlen egy ... Több

2015.01.09 tamas84

Még órákkal a film után is rágódtam. Több szempontból is fantasztikus alkotás. Egyfelől jó azt látni, hogy nem akcióval, hanem intellektuális kihívásokkal, morális dilemmákkal, személyes konfliktusokkal van tele a film. Másfelől meg nagyon izgalmas k... Több

2015.06.30 BuBu

Örök klasszikus, ami hihetetlenül jól van kidolgozva! Elgondolkodtató és tanulságos film. Kiváló lett a különböző karakterek bemutatása és a színészek nagyon jól is hozzák őket! Kiváló!

2016.04.29 nagyniki987

A napokban láttam a színházi feldolgozását de meg sem közelítette a filmet. Érdekes hogy mennyire figyelemfelkeltő és mindvégig figyelem fenntartó lehet egy látszólag egysíkú, egy helyszínű film.

2015.06.17 szune40

Tökéletes történetet kapott a film, komoly témát feszeget. Az emberi viselkedés mindig is téma volt. Alap klasszikus. Sokaknak tudnám ajánlani legalább egyszeri megnézésre.