12 majom

Twelve Monkeys

2022.06.01 Lóri Ádámcsik

Nagyon jó

Nem is lehetne aktuálisabb a film a Covid-vírus árnyékában. Korábban már láttam egyszer, de valahogy nem fogott meg. Most újra nézve egy szinte klasszikusnak mondható alkotás. Bruce Willis Top10 filmjeinek egyike.

2017.07.10 Deku

Nagyszerű időtöltésként szolgál és szerintem bárkinek bejöhet ha kicsit is vevő a misztikus és időutazós filmeket. Számomra ez maga volt a tökély, és Bruce Willis jó választás volt.

2018.12.06 mamiéstöti2

Bruce Willis sajnos mivel renget felkérést kap a mai napig, néha-néha beleszalad egy-egy értelmetlen szerepbe is.

Nem szeretném lehúzni a filmet,de nekem nem jött át sehogyansem...háromszor sikerült ilyen-olyan okok miatt megnéznem,de akkor sem lesz a kedvencem.Willis és Pitt lehozzák a karaktert,de úgy nagyjából ennyi,kissé sablonosnak,és klisésnek tartom.

2019.02.07 dailyfilmsan

Kell rajta gondolkodni nem mondom de izgalmas nagyon. Bruce willis kattyosan nem megszokott, általában karakterei megfontol morózus tipikus akcióhősök. Na itt nem és ez feldobja a filmet. Viszont a női főszereplő akit társként kapott maga mellé ne n... Több

2020.02.10 elekm90

A kedvencem Terry Gilliam-től, bár megvan a rendezőtől megszokott abszurd képi világ, így is sokkal befogadhatóbb a rendező több alkotásánál (pl. Brazil, Félelem és reszketés Las Vegasban). Brad Pitt zseniális, Bruce Willis szintén az egyik legjobbj... Több

2018.08.07 Norbert93

Nagyon jó kis film, hatalmas alakításokkal és nagyszerű fordulatokkal. Mellőzi a megszokott sci-fi zsánereket és teljesen más stílusban tálalja elénk az egészet. A történet kiváló, könnyen értelmezhető és nem szájbarágós. Bizton állítom, hogy ez egy klasszikus darabja a sci-finek.

2016.03.15 citizenfour99

Nagyon zsíííros kis sci-fi. Okos, átgondolt, kritikus.Zseniális. Mindeninek ajánlom.

2019.04.12 MidoD7

Zavaros érzelmeket keltett bennem ez a film, habár nem aludtam be az unalomtól, azért emlékezni sem fogok rá pár hét múlva. Voltak benne jó pontok, de elég sok volt az, ami le is húzta, szóval maradjunk abban, hogy olyan erős közepes.

2021.05.10 uniterra

Mind Willis, mind Pitt nagyot alakított. Engem idegesített az elmebeteget küldjünk a múltba sztori. Inkább unalmas volt a történet.

2017.01.17 Gigi

Túl éretlen voltam ehhez a filmhez annak idején, és el sem tudom mondani, mennyire utáltam. Később újra megnéztem, és az ellenérzéseim csökkentek, de sajnos megszeretni még mindig nem sikerült. Amellett, hogy elismerem, hogy valóban jó film, valahogy nem működött köztünk a kémia :)

2015.06.03 Laci000

Érdekes film, a történet szerintem nem annyira bonyolult, visszagondolva rá, elég egyértelművé válik. A színészek jók, de külön kiemelné Brad Pitt játékát!

2017.05.26 Zoer8993

EZ a film nagyon profi sci-fire sikerült. Ügyesen játszottak a színészek itt kiemelném Bruce Willis-t mert szerintem tökéletesen átadta a karakterét. Nagyszerű, és izgalmas.

2015.04.22 Mate

Először még kisebb koromban láttam a filmet, ami azt eredményezte, hogy féltem tőle (nagyon) és nem értettem semmit. Később vettem a bátorságot és újra megnéztem, ami az egyik legjobb filmes döntésem volt. Zseniális történetvezetés, kiváló alapötlet ... Több