12 majom

Twelve Monkeys

2017.06.02 szkodvig

Az egyik legjobb Thriller film,ami valaha is készült. Többször nézős,jó történettel rendelkező kis mozi. Aki szeret kicsit gondolkodni a filmek alatt az nem fog csalódni benne.

2015.11.05 [email protected]

Ahhoz képest hogy nem egy mai film megállja a helyét napjainkban is. Elgondolkodtató fordulatos és Nem kiszámítható az esemény. Érdekes különleges téma.

2017.02.19 clay00

Félelmetes, miközben izgalmas és már magad sem tudod ki háborodott meg. Tiniként láttam először és akkor is lenyűgözött. Oriási színészekkel,óriási alakításokkal! Csillagos ötös lett!

2015.07.17 rhamus

Egy igazi klasszikus film, ami jobb, mint várná az ember. Persze nem csak az effektek és a látványvilág miatt, hanem a sztori, amit aláépítettek kiválóan szerepel.

2015.10.16 Blindspot

Ez még a rossznál is rosszabb. Nem igazán nyerte el a tetszésemet. Kezdjük ott, hogy már maga a sztori is egy hatalmas nagy bukta. Ehhez hozzá kell még számolni, hogy a karakterek sincsenek egész rendesen kidolgozva. Nagyon nem jött be. Ez bizony 1 csillag!

2015.05.16 veszi.peter

Zseniálisan jó film. Minden egyes percét imádtam, ez még azok közé tartozik, amikor a történetre is odafigyeltek, sajnos manapság már a látvány került előtérbe. Bátran ajánlom mindenkinek.

2015.04.19 KeriPeti

Az egyik legjobb sci-fi, amit láttam. Az egyik kedvencem. Brad Pitt, de különösen a főszereplő Bruce Willis nagyon jól hozza a karaktert. A történet fordulatós és összetett, izgalmas és csavaros. Bátran ajánlom mindenkinek.

2015.11.23 Beniko

Ez egy egészen különleges film. Engem megfogott a végig várakozást keltő történet szálainak szövögetése. Brad Pitt hihetetlenül jól alakítja az őrültet.

2015.08.03 Siriusalias

Bruce Willisnek még abból a korszakából való amikor jó filmjei készültek, és nem csak pénzkeresésre ment rá és jöttek ki a kukába való akció filmjei mint manapság, a téma érdekes a színészi játékok jók, elég komor hangulatú film, de vannak benne szór... Több

2016.10.11 Garfbob10

A volt Monty Python tag Terry Gilliam posztapokaliptikus filmje igazán jóra sikeredett. Bruce Willis egész jó a múltba utazott James Cole szerepében, de a film legjobb karaktere egyértelműen Brad Pitt által játszott Jeffrey Goines. A zene is kifejeze... Több

2016.05.07 Garadi

Nagyon jó sci-fi, a története nem csak jó, de elgondolkodtató is. Bruce Willis szokás szerint jó, de Brad Pitt mindenkit lejátszik, számomra ez az egyik legjobb alakítása. Elhiteti a nézövel, hogy tényleg elmebeteg, és ez egyszerrre lenyűgözö és ijesztö. Már csak az ö karaktere miatt is ajánlom mindenkinek.

2015.11.02 FilmesPéter

Elég jó film, nekem tetszett, igaz még csak egyszer láttam. Tervezem újranézni, mert annyira már nem emlékszem rá, amit viszont leírhatok, hogy az élmény: pozitív, emlékszem, hogy mennyire élveztem, az érzésre. Brad Pitt és Bruce Willis (de inkább ut... Több

2016.07.25 byebyepuppy

Többször láttam a filmet. Gyerekként, tiniként, felnőttként. Először nem tetszett ami érthető, a film inkább érettebb elméknek való. De ha kicsit is megérti az ember szerintem az a film amit az ember többször végig nézhet és újabb-újabb dolgokat fedezz fel benne. Zseniális a film!

2015.05.22 Kriszta

Sosem felejtem el az első megnézés élményét, ilyen érzést azóta se nagyon váltott ki belőlem film. Ha a végére gondolok, mindig libabőrös leszek. Tapasztalatom szerint egyébként kétféle ember létezik: az egyik, aki nem érti, és másik, aki imádja :) A... Több