47 méter mélyen

47 Meters Down

2020.10.12 Annuska

A cápás filmek már egy kicsit unalmasak, meg kell hagyni, de nekem valahogy ez most mégis tetszett. Volt benne egy kis plusz, amit nem akarok elárulni, hogy mi volt.

2018.07.31 Megamovie

Nem volt ez rossz film kicsit idegesített hogy közelről jobban látszott a cápákon hogy műk és nem dolgozták ki őket annyira.Viszont a filmzenéje tök jól aláfesti a hangulatot, a szereplők egész jól működnek együtt és a végén lévő fordulat is dob egye... Több

2018.08.19 Deniel

Nem néztem meg az előzetesét, nem olvastam el a tartalmat, de azonnal tudtam mi fog történni már a 5-ik percben! Amióta leforgatták a "127 órát" azóta sorra jönnek ki a hitvány, ócska, gagyi filmek hasonló témákban, de ez most egész jól sikerült! Kb.... Több

2018.04.05 dovetusfurdo

Lassan indul be a film, értelmetlen szerelmi történetet kapunk a film elején .Jó néhány logikai összefüggéstelenség van , ami miatt nekem az egész film komolytalanná válik. Viszont a végén volt benn fordulat ami miatt kap tőlem gyenge helyett közepes értékelést.Nálam ez mentette meg a filmet.

2018.10.21 Indkgo

5 csillagot ér! Végig izgultam, hogy mi lesz, mi fog következni. A cápás filmek mindig nyerőek. A zenealáfestés nagyon fontos a hatás miatt. Csak ajánlani tudom annak, aki szeret izgulni.

2018.04.14 csokee38

Ebben a filmben az egyedül érdekes dolog: a cápák látványa volt. Sajnos, elég kevésszer bukkantak elő. Vártam, hogy a blőd sztorit kicsit kárpótolja majd, a tenger élővilágának a felvillantása/bemutatására/nem is gondoltam. Unalmas,vontatott,"E" kategóriás film.

2018.04.16 Csicsi88

Én végig izgultam a filmet, szerintem kellően félelmetes és figyelmet lekötőre sikeredett. A film onnantól érdekes mikor már a vízbe leengedik őket és hamar rátérnek a lényegre. És a végén van egy csavar is benne. Kellemesen csalódtam.

2020.08.22 tibi

2016.08.19 Titdma

Egy hét alatt kettő cápás film.Nem rosszabb a Zátonynál.Nekem tetszett.

2017.01.21 Krisz111988

Szerintem jobb mint a túl hypolt Zátony című mű! :)HA ugyan akkor reklámot attak volna ennek a filmnek is , akkor ezt lehet többen megjegyzik mint a Zátonyt! :)Igaz ez sem egy korszakalkotó alkotás de egy esti mozinak tökéletes! :)

2018.08.13 Bartha

Rengeteg nyomást helyez a nézőre. Bármelyik pillanatban az arcodba ugorhat egy nagy vérszomjas cápa, de meglepően jól bántak a jumpscarekkel, nem túl sok nem túl kevés, pont amennyi egy jó kis cápás horrorba kell. A csavar a végén pedig rendkívül tetszett! :)

2017.09.02 drpeti1977

Szerintem jobb, mint a Zátony. A felültségkeltése legalábbis. A Zátonynál lehetett tudni, hogy mikor kajálni a cápa, itt nem. Valamint, Claire Holt nekem valamivel szimpatikusabb, mint Blake Lively.