88 perc

88 Minutes

2021.01.21 elekm90

Idétlen film, izzadtságszagú és illogikus forgatókönyvvel. A leírást olvasva izgalmasnak ígérkezett, ehhez képest a megvalósítás pocsék. Még Al Pacino alakításán is látszik, hogy csak túl akart esni rajta. Nem ajánlom.

2017.05.05 mamiéstöti2

Izgalmas film Al Pacino-val, akinek nem ez a stílus áll a legjobban, de az ilyen szerepekben is remekül megállja a helyét. Az elejétől a végéig lekötött.

Ez totálisan egy csillag. Béna és unalmas, olyan semmilyen film, amit egy zseni felhoz két polccal feljebb, ez pedig nem más, mint Al Pacino, aki szinte minden szerepben tündököl. Még egy ilyen gagyi filmet is felturbóz.

2017.05.02 indingo

Jó kis film volt, egy rohanás volt az egész ami magával ragadta a nézőt is. Tényleg bele tudta magát képzelni az ember a történtekbe. Izgalmas volt végig.

2016.08.06 babsy88

Elég jó film volt. Al Pacino filmjeit nem igazán kedvelem, de ez az egyik kivétel. Könnyen emészthető, remek kikapcsolódás.

2014.10.07 SuperBoi

Leszámítva a rettenetes rendezői munkát és a gyenge forgatókönyvet, ez egy igazán izgalmas és vibráló akciómozi. Al Pacino megint nagyot villantott; frenetikus erő és profizmus árad belőle. Jó választás volt a szerepre.

2016.12.27 film kedvelő

Egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyenek sokan bemutaják és leírják. Az eleje izgalmas a közepére azonban lankad, de aztán felpörög a film. Azonban meg kell említeni Al Pacinon kívül egy színész se játszol jól.

2015.07.28 tomtom

Szerintem ez egy remek kis akciófilm. Izgalmas, szórakoztató. Nekem tetszett Al Pacino játéka is. Még néztem volna.