A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2015.02.10 FradiStars

nem tudok rosszat mondani :D hopkins a kedvenc színészem :) érdemes nézni a sorozatot is és elolvasnoi a könyveket :) de filmet is meg kell nézni mindenképp

2016.02.21 Dooo

Ezt a filmet egyértelműen Anthony Hopkins viszi a hátán, és hatalmasat alakít. Hátborzongató, hogy mennyire elmebetegen tud nézni. Egyébként érdekes és izgalmas film.

2015.07.14 Ewee

Nagyon jo film. Egyszeruen jol lett osszerakva a karakter a rejtelmessege es az inteligenciaja megfeleloen egyensulyban van. Antony Hopkins kivalo szinesz nagyon sok jo filmmel de nekem ő Hannibal Lechter marad.

2020.07.12 Brendicica

Örök klasszikus, amit látni kell

"A Bárányok Hallgatnak" egy kötelező krimi-thriller. A történet frappáns, a színészi alakítások pedig kitűnőek. Nem véletlen, hogy kultfilm lett belőle. A bárányok hallgatnak, a néző örvend.

2017.10.21 Magnus

Ez az alkotás bizonyítja annak az ellenkezőjét, hogy könyvekből készült filmek gyengébbre sikerülnek mint az alapanyag! A regény jó, de annyira nem kiemelkedő mű mint ez a filmek közt kiemelkedően jó film; azaz igazi remekmű! A könyv "gyengeségét" az... Több

2015.03.01 Neliah69

Anthony Hopkins maga az isten. Remek párost alkotnak Jodie Fosterrel! Remek mű, de csak erősebb idegzetűeknek :)

2017.03.04 melianyu

Zseniális mű, zseniális író, zseniális színészi játék és rendezés. Egy meglepően intelligens gyilkos. Egy igaz példája annak,hogy az őrült és a zseni között csak egy hajszálnyi a különbség.

2015.02.13 Pipacska444

Ez a film számomra különleges. Az első ami mély maradandó emlékeket hagyott. Nem csak azért, mert nem egy négy évesnek való hanem ,mert olyan mélyre visz .hogy megérted Hanibált

2018.02.13 Patriota

Én nagyon túIértékeItnek tartom. A 90-es évek közepén kiskamaszkent se tetszett, de most megnéztem újra és vagy nem értem vagy csak nem érintett meg, de én untam. Semmi feszüItség nem jött át nekem.

2015.03.04 mozifever

Anthony Hopkins kiváló színész, az összes Hannibal filmet csak ajánlani tudom! Ebben is csodás alakítást hozott, és az egész atmoszférája is nagyon bejött.

2015.09.17 D.lucifer

Anthony Hopkins egy színész isten és a sorozatgyilkos Hannibal helyében is tökéletesen helytállt. A film szerintem lassan az alapműveltség része bár vannak benne lelkileg nehezen feldolgozható részek.

2017.05.20 banluci

Kislány voltam amikor előszőr láttam, talán 8-9 éves, akkor nagyon megmaradt bennem, aztán most újra meg néztem, és hát már értem miért, nagyon jó film, izgalom, dráma minden van benne , szerintem szupii..

2018.03.10 Szaszka

Készítési időben néztem őket végig sorban, mert azt mondták így jobb, bár nekem a történet haladásával jobban tetszett volna. Kivétel ez alól a Hannibal Rising, azt mindenképp legutoljára hagynám.

2017.02.06 carmenszig

Kultikus film. Hopkins legnagyobb és legsikeresebb filmje. Minden alakítását kedvelem mert hihetetlen hétköznapisággal ad elő enyhe arroganciával. Maga a filmről annyit, hogy alapmű. A karakter ellentétességének nagyszerűsége hibátlan, a film teljes egészében jó bár néha enyhén vontatott. Ettől függetlenül fantasztikum.