A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2018.08.13 Christine

Az egyik kedvenc filmem. A történet, a karakterek és a színészek is zseniálisak. Mindenkinek ajánlom!

2018.07.14 Empeloc

Elég durva belegondolni, hogy Hannibal Lecter karaktere valós személyről lett mintázva, sőt mi több, még finomítottak is egy kicsit a filmben. A karakterek elég jóra sikerültek, a színészek nagyon jól játszanak a történet se rossz, de kicsit többet v... Több

2015.03.01 Agnes96

Ez egyszerűen egy klasszkius a maga nemében, és jogosan ki is érdemelte ezt a címet. Klassz.

2015.02.09 seszter2200

Hátborzongató de nagyon érdekes, színészi alakítás az csillagos ötös. kriminek tökéletes... De idegzet kell hozzá

2015.01.26 lenakovacs

Emlékszem, kis tiniként láttam először. Mivel a nagyok szerint nem voltam elég idős hozzá, csak titokban leskelődtem a szobaajtóból. Nem is tudtam utána nyugodtan aludni egy ideig. :D Aztán később újra megnéztem - ekkor már nem csak titokban leskelődve.

2016.07.25 giorgio600

ez maga az Alapmű és pont a történet, a színészi játék és folyamatos izgalom, szinte már utánozhatatlanná teszi, nem véletlen készült belőle sorozat is, amiből megtudjuk Hannibál előéletét is. a kultikussá vált mondat: Hello Clarice:) köszönhető a kitűnő szinkronnak is. 10/10

2015.03.14 galambi

Ez egy igazán jó film, mondhatni klasszikus. Hannibal Lecter egy olyan karakter, amit nem lehet könnyen elfelejteni, és erre Hopkins tökéletes választás volt, nagyon átélte a szerepét és megformálta a zseni pszichopatát. Remekmű.

2015.02.28 norbikess

Kiváló, zseniális, tökéletes. Szerintem ebben minden benne van. Nem csoda, hogy szinte mindent vittek abban az évben díjak terén. A két főszereplő közti vibrálás, feszültség szinte kézzel fogható a képernyőn keresztül is.

2015.01.24 SzB14

Bevallom nem is olyan rég láttam ezt a filmet, viszont hála Istennek, hogy megnéztem. (Jobb később, mint soha, nemde? ;) ) A 2 főszereplő színész játékán csak ámulni és bámulni lehet, emellett a sztori sem rossz, ez így együtt egy csodát alkot. :D

2017.03.03 byvike70

Érdekes, hogy annak idején a moziban nem tűnt olyan nagy durranásnak, előre kitaláltam a történetet, egyáltalán nem éreztem hátborzongatónak, stb. Azóta már sokszor láttam és az egyik nagy kedvenc. Anthony Hopkins és Jodie Foster brilliáns!

2015.03.06 ifek

Zseniális alkotás, örök klasszikus. Magával ragad a sztori. Kiváló alakítás Anthony Hokistól!

2015.01.30 Slashbácsi

Hatalmas film Anthony Hopkins hátborzongató alakításával.

2015.02.19 Fedina0622

Félelem, rettegés, idegölő jelenetek, hú, mekkora film, és mekkora alakítások. Iszonyú erős atmoszférája van, kellenek hozzá az idegek.

2015.02.17 borka91

Az első thriller volt, amit valaha láttam. Nem öldöklős, hanem elgondolkodtató. Végig feszült, Anthony Hopkins kiváló benne!! Igazi kultuszfilm, nem olcsó tucat amcsi horror!