A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2017.05.21 Kristofalmos

Az egyik kedvenc filmem. Egészen pontosan azért mert a remekül létrehozott felszín mögött olyan tartalmakba bocsájtkozik hibátlanul a film, hogy az hihetetlen. Remek gondolatmenetek, színészek, rendezés, fényképezés stb. Viszont itt beszél valamiféle... Több

2015.02.10 James Pond

A bárányok hallgatnak az a film amit szívesen ajánlok minden filmbarátnak, de azért inkább azoknak akik szeretik a műfajt. Anthony Hopkins biztosan okozott néhány nézőnek álmatlan éjszakát. Már aki a forgatókönyvet írta tudhatta hogy nagyot fog durra... Több

2016.02.19 Maszat

Az egyik legjobb Hannibal Lecter film, amit alkottak. Vérfagyasztó, lebilincselő thriller, ami a sztori végéig nem ereszt. A színészi játék zseniális, Jodie Foster és Anthony Hopkins lenyűgöző. Csak ajánlani tudom.

2018.08.29 Barnabii44

Remek hangulatú film ha valakinek tetszett a hannibal sorozatot ajánlom.

2018.08.19 buzsikturner

Igazi klasszikus, de azért van pár részlet a könyvben, amit mellőztek az adaptáláskor. Számomra azoktól a kis részletektől lett páratlan.

2017.01.21 Attila

Anthony Hopkins egy olyan szinész amilyen a világon nincs még egy minden filmjében profi bármit eljátszik. Fenomenális szinész...nemhiába, Sir Anthony Hopkins !!

Tökéletes szereposztás!

2015.03.30 palfi24

Egy baromi erős krimi, egy nagyon jó regényből, két kivételes színész által életre keltve: Jodie Foster és Anthony Hopkins. A legsikeresebb és számomra is alap Hannibal film, annak ellenére, hogy ez már a második regényből készült. Alapmű 10/10

2015.02.10 visigo

Hát igen, ez idegölő témában A FILM. Hátborzongató, nyomasztó és imádnivaló. Röviden ennyi.

2015.03.09 nemethgergo31

Remek, zseniális, tökéletes film lett! Klasszikus, Anthony Hopkinsban egyszer sem kellett még csalódnom, Hannibal pedig élete karaktere és alakítása is egyben.

2015.03.31 Dcorp1963

Anthony Hopkins zseniális színész, és ehhez a filmhez mást nem is tudnék elképzelni.. Ezt a klasszikust szerintem mindenki látta.

2015.03.31 Andi66

Általában nem szeretem a horrorfilmeket. Ez a film is erős idegzetűeknek ajánlott. Ennek ellenére el kell ismerni, hogy remekmű. Mind a két főszereplő alakítása, mind a rendező munkája, ahogy a feszültséget végig megtartja rendkívüli.

2015.03.30 paixmondiale

A pszichothrillerek egyik alap- és ékköve...Aki szereti a műfajt annak kihagyhatatlan, és biztos, hogy örök filmélmény marad. Hátborzongató, izgalmas, kiváló színészi játék, katarzis élmény!

2015.01.26 ferdi95

Nagyon jó film, felfokozott hangulat, krimi minden menyiségben és az epikus jelenetek sokasága! Mindenkinek ajánlom!