A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2015.05.29 *bella

Hátborzongató, nyomasztó és imádni való. Röviden ennyi.

2016.04.27 Kutyus

Anthony Hopkinstől az egyik kedvenc filmem. Van egy különleges és utánozhatatlan hangulata. Végig fenntartja az izgalmat és érdeklődést. Hátborzongató és magával ragadó.

2015.08.19 Imádom Nagy Antalt

Maga a film hátborzongató. Mondhatni reális eseményekről van szó a történetben, hisz egy ténylegesen máig élő kannibál sorozatgyilkosról szól a film (Robert Maudsley), még ha torzítások úgyis vannak a filmben a valóságban megtörtént eseményekhez képest. Alapmű.

2015.09.12 Meeroz21

Végre valami használható. Egész erős film lett, erre azt mondhatom, hogy megérte a pénzét és teljesen ki tudott kapcsolni. Nekem ez az egyik szempont, ami szerint filmet nézek. Persze fontos a jó sztori is de mit ér egy sablon sztori ha nem tudják kellő módon eladni.

2016.09.29 krajcsie

Ha megkérdeznék tőlem, mi a kedvenc filmem, vagy leblokkolnék és nem tudnék egyet említeni a sok-sok jó film közül, amit láttam már, vagy A bárányok hallgatnak lenne az első, ami eszembe jutna. Utánozhatatlan film, egy igazi klasszikus, kitűnő színészi játékkal.

2015.11.01 FilmesPéter

Nem épp egy Oscar kompatibilis film, ennek ellenére mégis megkapta Hopkins Hannibal karakteréért. Nem véletlenül, zseniálisan hossza az őrült zseni figuráját, a film maga pedig szintén intelligens, merész alkotás.

2016.02.10 Telezsu

Anthony Hopkinstól a kedvenc filmem. Nagyon profi és egyedi hangulatú, különleges thriller, ami hozza azt a feszültségérzést, amit a kategóriától elvárok.

2016.10.25 Miss_Murder

Kiváló, zseniális, fantasztikus. Bravó, bravó. Sir Anthony Hopkins ismét megmutatta, mire képes. Csodálatosan alakítja Hannibal Lecter alakját, le a kalappal. Annyiszor láttam már ezt a filmet, hogy szinte kívülről fújom minden egyes sorát, mégis min... Több

2015.12.23 fazsuzso

Nem tudom megunni ezt az igazi klasszikust. Izgalmas, hátborzongató, kiemelkedően jó a színészi válogatás, jól felépített történet, zseniális rendezés.

2018.02.03 silverkesh

Zseniális alakítás, nem mindenki kedvence, nekem nagyon bejön, ahogy alakít Hopkins. Semmi erőltetett, igazi mestermű!

2015.12.29 [email protected]

Imádom ezt a filmet, igazi thriller, nagyon megfogó! A.H. rendkívül jó színésznek tartom és ebben a filmben is profin alakít. Izgalmas, végi lekötött, minden perce érdekfeszítő.

2017.07.10 Kadinta

14 éves lányként láttam ezt a filmet. Ha azt a 10 percet átpörgetjük, amiben nem történik semmi azon kívül, hogy gusztustalan és/vagy ijesztő képi elemeket látunk (na igen, ezért van a 18-as karika) , akkor egy kifejezetten jó, sőt, briliáns alkotás.

2015.10.03 marcibodri

Hannibál első ,egformálása az Embervadász című filmben még nem volt olyan jó. De ebben a filmben remek lett a színészválasztás, ímádom a filmet elgondolkodtató és rémisztő!

2019.01.03 MissFortune

Rendkívül érdekes, izgalmas, bár a maga módján drasztikus. Anthony Hopkins egy felettébb okos és jó taktikus szereplőt alakít. A cselekménye jól követhető,de a vége mégis váratlan. Valami szinten tanulságos.