A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2017.03.21 Péter

Feszültségkeltésben, izgalomban és rettegésben nem sok ehhez fogható film született a filmtörténetben. Hopkins fantasztikus alakítása miatt is érdemes megnézni.

2016.12.15 Maxima

Az egyik kedvenc filmem. Utánozhatatlan thriller. Igaz egyedülálló klasszikus időtálló thriller utánozhatatlan hangulattal. Jack Nicolson profin alakít benne.

2016.08.30 Nnoorraa

Anthony Hopkins-t kiváló színésznek tartom és ebben a filmben is nagyon jó. Thriller kategóriában a kedvenc nálam ez a film. Utánozhatatlan atmoszférájú, nagyon izgalmas és feszültséggel teli.

2016.04.30 nagyniki987

Nagyszerű, fenomenális thriller. A színészek játéka zseniális. Anthony Hopkins neve hallatán egyből a Bárányok hallgatnak ugrik be, nem véletlen, hiszen a legjobb és legizgalmasabb filmje.

2015.06.08 veszi.peter

Nagyon jó film, Antony Hopkins a zseniális őrült figuráját tökéletesen megformálja ebben a filmben, talán ezért is ilyen erős a film, erős az atmoszférája.

2015.04.19 KeriPeti

Anthony Hopkins nagyon jó választás volt a megtestesült, végtelenül intelligens pszichopata szerepére. A film végig feszült és érezhető, hogy milyen okosan lett megírva a forgatókönyv. Csak ajánlani tudom.

2015.06.01 *tünde

Jó történet, jó rendezés. Hátborzongató, nyomasztó és imádni való.

2017.11.23 nagysar

Nagyon jó film, teli fordulatokkal, jó jelenetekkel, színészekkel. Anthony Hopkins nagyon jól alakít, miatta (is) érdemes megnézni. Eredeti nyelven jobb szerintem.

2017.01.04 vesztingerkitti

Igazi klasszikus film ahol a színészek nagyon jól alakítanak. Mindenkinek egyszer az életben látnia kell! Nincsen tele üresjáratokkal és sablonokkal emiatt lett igazán hiteles. Nehezen lehet kiszámítani a történetet, nagyon érdekfeszítő!

2016.09.22 kecsaa

Anthony Hopkins és Dr. Hannibal Lecter neve számomra egyet jelent. Keresve sem találhattak volna a film készítői hitelesebb és jobb színészt a karakter eljátszására.

2016.09.20 Zzssuuzzssii

Nálam a TOP 10 thrillerben van a film. A hangulata utánozhatatlan, egyedülálló. Anthony Hopkins a legjobb választás ehhez a karakterhez, nagyon hitelesen alakítja.

2016.08.17 Macika

Az egyik kedvenc filmem, zseniális alkotás. Anthony Hopkins remekül alakít benne, igazán meggyőző és hiteles. Thriller kategóriában a legjobbak között van. Színvonalas és profi

2015.12.30 Niki19

Nekem nagyon tetszett. Tele félelmetes jelenetetekkel, melyek garantálják a rémálmot. Régi film, de érdemes megnézni legalább egyszer. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2016.02.09 Galway

Nagyon tetszett, 1000x láttam már, és mindig megdöbbent:) 5/5