A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2016.10.04 zoleykrajcsi

A bárányok hallgatnak az a film, horror, amelyet soha nem fogok elfelejteni. Elég volt egyszer látnom ahhoz, hogy örökké emlékezzek rá. Rendkívül magával ragadott, olyan feszültséget keltve, amire nagyon kevés film képes.

2016.05.17 Edeske

Anthony Hopkins méltán leghíresebb filmje. 100%-ban hozza azt amit egy jó thrillertől elvártam, hiszen végig izgalmas, pörgős, feszültséget végig fenntartó thriller.

2016.04.11 BallEr

Olyan érzést nyújtott a dolog mintha a készítők maguk se értették volna, mit akarnak. Mivel bizton mondhatom én nem értettem. A színészi játékkal baj semmi nem volt, de a főszál az valami botrányosra sikeredett.

2017.03.24 georgri

Anthony Hopkins lélegzetelállítóan formálja meg dr.Hannibal Lecter-t, eggyé válik karakterével. A bárányok hallgatnak egy igazi klasszikus, nincs hozzá fogható film a műfajban,

2016.10.26 Manfred

Az egyik kedvenc filmem. Nagyon eredeti. Anthony Hopkins egyik legismertebb filmje, nem véletlenül. Nagyon különleges a hangulata és végig rendkívül izgalmas a film.

2016.06.24 Pock

Az egyik legjobb film a kategóriában. Anthony Hopkins elképesztően jól alakít benne. Magával ragadó, az izgalmat végig fenntartó, végig izgalmas, sejtelmes és feszült film.

2015.06.02 sonyxxx

Egy igazán jó thriller, amit Anthony Hopkins és Jodie Foster visz el a hátán. A film tulajdonképpen egy klausztrofóbiás atmoszférát teremt, ami a feszes forgatókönyvvel együtt elképesztően izgalmas, ijesztő, hátborzongató hangulatot csinál.

2017.12.05 Imlah

A kedvencem, a legjobb film. Rendkívül izgalmas, agyalós és fordulatos. Az is biztos hogy van egy nagyon különleges, utánozhatatlan hangulata. Kiváló színészi alakítás.

2017.03.27 VK

Nálam még mindig ez a film a legjobbak között van. Kategóriájában hozza azt amit elvár a néző. Különleges hangulatú, nagyon izgalmas és fordulatos film profi színészekkel.

2017.02.25 Beuszi

Elképesztően izgalmas, hátborongató, félelmetes horror, melyben Anthony Hopkins élete legjobb színészi játékának lehet tanúja a néző. Brilliáns az egész film.

2016.08.25 GaraiV

Az egyik legjobb thriller amit láttam, nálam a top 10-ben benne van. Nagyon érdekes, izgalmas és végig fenntartja a feszültséget. Egy egyedi hangulatú, különleges film kiváló színészi alakítással.

2016.10.15 Manson

Összetett, nagyon profi film, ami tele van izgalommal. Minden perce leköti a nézőt. Magával ragadó, lelkileg is megfogó thriller. Még napokig a hatása alatt voltam.

2015.11.20 Robi92

A sok díj és dicséret után már régóta terveztem,hogy megnézem ezt a filmet. Remekmű!! Kiváló a hangulata,végig magával tud ragadni. Az operatőri vágás kiváló. Nagyon izgalmas film lett.

2017.11.15 baalint

Tudom, hogy sokan fognak utálni, de szerintem kicsit már unalmas a sztori, sokszor kiszámítható a film is. Viszont ami pozitív az a remek színészi játék.