A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2017.06.02 szkodvig

Uuu de beteg kis film ez. A Thrillerek thrillere. Szeretem ezt a filmet nagyon és a maga kategóriájában kiemelkedően jó. Anthony Hopkins bitang jól alakítja a gonoszt benne.

2015.11.02 Sodanth

Well, Clarice - have the lambs stopped screaming?

Jonathan Demme krimi-thriller mesterműve fantasztikus színészek tolmácsolásában. Thomas Harris krimi író alkotta meg azt az ikonikus pszichopata, őrült, de közben megnyerően művelt és udvarias intelligens kannibál-gyilkost, akit Dr. Hannibal Lecterne... Teljes kritika

2016.02.10 norbi0102

Nem is tudom én ettől a filmtől valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben, de ettől függetlenül nekem az jön le, hogy közel sem érte el azt amit ki lehetett volna belőle hozni.

2015.06.30 padfoot8925

Hopkins nagyon hatásos, félelmetes és hiteles. A pszichothrillerek egyik alap- és ékköve. Remekmű, erős idegzetűeknek ajánlott! Nyúlszívűeknek nem ajánlott.

2016.06.23 postaslaszlo8

Kifejezetten jó film, mindenkinek csak ajánlani tudom. Végig fent tartja az érdeklődést és egy percig sem torkollik unalomba. Szeretem az ilyen filmeket, manapság nem tudnak ilyen jó thrillereket csinálni.

2017.02.01 Hedy0809

Az egyik legjobb! Hopkins már azzal sokkol,ahogy néz... Fantasztikusan kidolgozottak a karakterek,remek a sztori,egyetlen pillanatra sem ereszti a nézőt. A Hannibál trilógia az egyik alap/kedvenc a műfajban! 10/10

2016.11.29 Ercsi

Kedvenc horror filmem. Ennyire felkavaró, magával ragadó, félelmetes filmet még soha nem láttam. Egészen egyedi, különös hangulata van. Anthony Hopkins legjobb alakítása ebben a filmben látható.

2017.02.17 Acropolis

Mai thrillerekkel össze sem hasonlítható, színvonalas, összetett, megrázó és megfogó film kiváló színészi alakítással. Egyedi hangulatú, profi alakítás.

2017.01.23 valery

Igazi klasszikus thriller. Mindenkinek egyszer látnia kell! Nincsen tele üresjáratokkal és sablonokkal. Nehezen lehet kiszámítani a történetet és a jeleneteket, igazán érdekfeszítő! A feszültség végig jelen van.

2015.07.14 prongs2001

Nem tudott lekötni a film. Végig az órámat néztem annyira untatott. Bár számomra ezt az érzést adta attól függetlenül másoknak jó szórakozás lehet. Környezetemben sokan dicsérték ezért is vágtam anno neki. De sajnos nem érintett meg túlzottan.

2015.06.11 fancsi094

Az igazi klasszikus "mindenkinek látnia kell" film. Valami olyan egyedi, sajátos, utánozhatatlan hangulatú, ami egyedülállóvá teszi. Időtálló, felejthetetlen alkotás kitűnő színészi alakítással.

2017.09.26 Bibabac

A Hannibál-filmek minden egyes részét imádom. Imádom a karaktereket, a misztikus, sötét atmoszférát, a történetet és a rejtélyt. Nagyon hangulatos, mindenkinek érdemes megnéznie, ha bírja a nyomasztó filmeket.

2017.02.10 Enjoy

A kedvenc filmem. Thriller kategóriában és általánosságban is a TOP film nálam. Nagyon is különleges hangulatú, utánozhatatlan atmoszférájú, izgalmas thriller profi színészi alakítással.

2015.03.28 Aranyhal