A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2024.02.18 Schumy1

Hátborzongató, beteg film, de jó.

2016.05.08 hell.l

Ez egy nagyszerű, izgalmas film, végig fenntartja a feszültséget a nézőben az egész játékidő alatt. Anthony Hoppkins alakítása pedig fenomenális. A folytatások is nagyon jól sikerültek.

2016.04.26 D. Shaday

Kétségtelenül jó film, de valahogy jobbra számítottam. A cselekményvezetését találtam kicsikét lassúnak, emellett Anthony Hopkins is kicsit keveset szerepelt. Ettől függetlenül is hihetetlenül kemény atmoszférája van, a színészek lenyűgözőek és a párbeszédektől is kiráz a hideg, ha csak rájuk gondolok.

2015.11.21 irongozu

Anthony Hopkins egyik legjobb alakítása. Amikor az ő nevét hallom, mindig ez a fim ugrik be elsőnek. Izgalmas, lebilincselő thriller. Természetesen Jodie Foster is nagyon jó.

2019.07.10 iq.csabi

Nagyon jó krimi, izgalmas, "érdekes" de jó értelemben.

2018.07.10 Kis Anna Kinga

Anthony Hopkins fantasztikus, de a film nekem hatalmas csalodas volt. Egy feszult, izgalmas, rettegos filmet vartam, de ebbol nekem egyik sem jott at. Nem mostanaban lattam, lehet h ujra kellene neznem, de Jodie Foster itt meg nekem nagy csaqlodas.

2017.01.19 Gábor Rózsa

Egy izgalmas Krimi sötét hangulattal! Egy kicsit már érződik rajta, hogy nem mai így talán ma már nem adja azt az óriási izgalmat, mint amit a saját korában adhatott. De az tény, hogy filmírás kurzusokon, tankönyvekben folyton emlegetett példa a mes... Több

2015.01.28 Laci000

Érdekfeszítő, és filmtörténetileg is hatalmas alkotás

2018.07.06 oneminute

Hannibál Lechter történetét a legtöbb felnőtt ismeri. Felnőtt fejjel láttam a filmet, meg kell érni hozzá. Érdekes a pszichológiája. A téma és a film is megér egy misét.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Néha jobb, ha hallgatunk, nem szabad mindent kimondani! Kimagasló alkotás!

2016.05.21 Vadgazda

Az a fajta horror ami nem látványban rémísztő, hanem egy pszchiológiai terror. Borzongató, elgondolkodtató és nagyzserű. Kifejezetten fordulatos és izgalmas, mindenkinek ajánlom aki egyedül vagy társaságban akar egy estét végig borzongni.

2015.05.02 Vitya

Nem tulzas hogy Antony Hopkins legjobb filmje. Lenyugozo cselekmeny, egyedulalo hangulat, magaval ragado. Idotallo, erdekfeszito, klasszikus thriller.

2015.11.11 [email protected]

Ennél a filmnél jobb thrillert még nem láttam. A sztori és a rendezés is rendkívül jó és a színészi alakítás profi.Nagyon eredeti szuperul összerakott film.

2015.07.26 one1970

A film szerintem nagyon jóra sikeredett, a leírásnak megfelelő. A szereposztással is minden renden van, szerintem nagyon színészek alakítják. A filmet csak ajánlani tudom, garantált az unalommentes időtöltés.