A bárányok hallgatnak

The Silence of the Lambs

2018.11.27 harnas1207

Hátborzongató klasszikus. Nem is értem, hogy tudtak olyan borzalmas sorozatot gyártani egy ilyen mesterműből.

2018.07.09 Norbi

Imádom mind a filmet,mind a hangulatát. Zseniális történet , zseniális színészekkel. Hopkins egyik legkiemelkedőbb szereplése, nem véletlenül. A film végéig megmaradt izgalom, feszültté teszi a nézőt és nem ereszti, kár hogy nem folytatták, hisz a lezárás irónikus módon nyitva maradt.

2016.08.29 Szivárvány1

Bevallom nekem nagyon nem tetszett. Pár éve munkatársnőm rávett, hogy nézzem meg mert így meg úgy zseniális a film. Hát ezt a két órát már sosem kapom vissza az életemből az biztos. Unalmas egyszerűen. Nem fogott meg egyik karakter sem igazán.

2015.06.17 Dodi

Kiváló alkot, hátborzongató és érdekfeszítő. A színészek is nagyszerűek!

2019.04.05 MidoD7

Nagyon nagy hátránnyal indult nálam ez a film. Megpróbáltam pártatlan maradni. Sajnos nem mondhatom, hogy eldobtam magam, nem lett bűn rossz, szóval azt se lehet ráakasztani, hogy ez vétek az emberiség ellen.

2021.09.16 stewie_griffin_2005

Jó film, de szerintem túl van sztárolva, az Oscar-díj áradat is túlzás volt érte. A képi világa olyan, mintha a 70-es években készült volna a film, pedig ‘91-es. Anthony Hopkins zseniálisat alakított, Jodie Foster is jó volt, de a története csak első... Több

2017.01.17 Gigi

Ritkán fordul elő, hogy egy filmben a történet, a színészi játékok, a mondanivaló és a párbeszédek is ugyanazt a magas színvonalat adják. Annak idején egyedülálló alkotásnak számított, legalábbis az én megítélésem szerint, és bár nem mai film, de még... Több

2015.02.01 Bizsu82

Az egyik legjobb film, hátborzongató, elragadó, aki nem látta, meg kell néznie. Nagyon jó alakítás, kiváló színészekkel,

2015.05.03 Zsceeeka

Gyerekkoromban kifejezetten féltem a filmtől, és a mai napig nagy hatással van rám. Jó a törzénet, a renezés, stb is, de Hopkins elmebeteg arca nélkül mit sem érne, zseniális :-)

2017.09.18 SzFa

Nem is tudom én ettől a filmtől valahogy sokkalta többet vártam, a vélemények sokkal magasztosabbak, mint ahogy nekem át jött, az is lehet, hogy 1991-es a film én meg 2017-ben néztem meg. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben.

2017.07.06 moviewer

Nagyon profi a film, nem véletlenül nyert annyi díjat. Mindenkinek ajánlom aki szereti az ilyen sötétebb filmeket. Momdjuk a gyengébb idegzetűek és/vagy gyomrúaknak nem biztos, hogy tetszeni fog.

2018.03.28 NFG

Őszintén szólva, nem láttam ezt a filmet, de minden ismerősöm nagyon ajánlja! Anthony Hopkins fantasztikus színész, a története nagyon érdekes és furcsa! Alig várom, hogy megnézzem!

2020.08.20 Kazydo

A Hannibált láttam először, de az annyira megtetszett, hogy így megnéztem hozzá ezt a filmet is. Nem bántam meg, Hopkins annyira zseniális ebben a szerepben, hogy ha más jó karakter nem lenne a filmben, Ő egyedül is elvinné a hátán. De azért persze n... Több

2018.01.31 doroffee

Zseniális film. Pszichológiai szempontból különösen izgalmas és érdekes mű... és hát Anthony Hopkins alakítása fantasztikus (nem mintha a többi színész sokkal elmaradna mögötte).