A boldogító talán

Made of Honor

2019.12.19 TomÁcs

Imádom ezt a filmet. A története zseniális, jó a humora és a két főszereplő közti kémia is valósnak tűnik.

2017.07.16 indingo

A jobbfajta amerikai romantikus film. Gyönyörű tájak vannak benne és én a humorát is csíptem. Az írek kifigurázása és a csipkelődések is a helyén voltak.

2017.10.25 Deku

Színész fronton talán az egyik legjobb film, amit láttam. Hihetetlenül király. Izgalmas, frenetikus és magával ragadó történetet mutat be a film. Apróbb hibák becsúszhattak én nem figyeltem rájuk, annyira magával húzott a történés.

2016.06.30 Dorkateo

Kellemes egyszernézős szórakozás.

2015.10.31 [email protected]

Tipikus amerikai romantikus vígjáték ami meglehetősen kiszámítható és sablonos. Egyszeri nézésre szórakoztató es van néhány jó poén benne. Kellemes egy estés film.

2016.10.22 vivikejencikelara

Azt hiszem az ilyen szoros barátságból mindig szerelem lesz, csak vannak akik későn jönnek rá és már késő lesz, pont ezért van ez a film, hogy nehogy késő legyen. Tipikus lenne de még sem lett az.

2016.04.30 Leoni

Imádom ezt a filmet, vicces, kedves, a női-férfi barátság is jó alap benne, Patrick Dempsey tökéletes a szerepre, és a skóciai jelenetek pedig nagyon emlékezetesek. Bárkit kikapcsol ez a film szerintem.

2017.03.09 Hedy0809

Aranyos kis vígjáték,kedvesek a szereplők. Túl sokat nem ígér a történet,de nem is nagy probléma. Cuki :)

2015.03.27 drsolomon

Már a film címe is figyelemfelkeltő, nagyon jó volt az előzetese és a film láttán azt hozza, amit ígért. Igényes humort, jó dramaturgiát. Érdemes megnézni.

2016.11.15 Manfred

Tipikus amerikai vígjáték sablonosnak mondható. Laza, szórakoztató, van benne egy-két jó poén, de semmi extra. Nem egy összetett film, de pontosan az a célja, hogy az ember kikapcsoljon, ellazuljon rajta.

2015.06.15 pindurcat

A közönséges párbeszédek és sablonok lehúzzák a filmet, hiába a jó dramaturgia. Nem tudok nyugodt szívvel csillagos ötöst adni. Kár érte. A karakterek jók.

2016.12.15 Maxima

Tipikus amerikai vígjáték, ami újdonságot nem adott. Meglehetősen sablonos, semmi extra nincs a filmben. Kissé vontatott, vannak unalmas részek benne, de összességében egyszer nézhető.

2016.06.17 Panna

Jópofa film, sokkal gagyibbra számítottam. A lovagi tornás rész is elég jó. A humora kiváló. A szereplők kedvelhetőek.

2016.02.15 dóri

Bár egy tipikus romantikus film, ahol az addig egyéjszakás kalandoknál élő férfi szerelmes lesz, mégis élvezhető és szórakoztató. Szimpatikusak a karakterek.