A fantasztikus négyes és az ezüst utazó

4: Rise of the Silver Surfer

2023.01.03 JRD

Még ha átlagos film is, mégis van valami ,amiben jobb, mint az újsütetű feldolgozás. Mégpedig színészi játékban. Simán megnézhető többször is, noha az első rész azért egy kicsit jobb volt, mint ez a folytatás. De könnyed szórakozásnak, kis utazásnak ... Több

2019.04.23 Ms. Akárki

Egyszernézős. Ritkagyenge folytatás lett sajnos. Ettől függetlenül, aki az első részt szerette, az valószínűleg ezt is fogja. Chris Evans és Jessica Alba játéka miatt egyszer mindenképpen érdemes megnézni.

2017.11.18 Bazzzsi

Egy képregény összetettségét és tartalmát lehetetlen képernyőre vinni. Itt sem sikerült a dolog, viszont ha független filmként nézem úgy elment a sztori.

2018.04.19 TomÁcs

Számomra történetben eléggé erőltetettek ezek a karakterek. Mintha egy óvodás álmodta volna meg őket. Tűzember, meg Sziklamen. Hagyjuk már. Történetben is gyermeteg.

2022.12.31 drg0602

Újranézős volt részemről. Igazából nagyon rég láttam ezt a filmet, akkor se tetszett annyira, most se voltam elájulva az alkotástól. Nagyon átlagos próbálkozás. A színészi teljesítmények jók. Chris Evans és Jessica Alba jó színészek, itt is bizonyítj... Több

2018.03.31 NFG

Nekem ez a része kicsit jobban összerakottnak tűnt! Sokkal inkább hozzájuk passzoló ellenfelet kaptak, ezáltal a történet is jobban tetszett! Én ajánlani tudom!

2016.06.27 portal91

Gyengébb lett, mint az első rész, de ugyanúgy szórakoztató, néhol a CGI elég béna, de mégis nézhető, nekem semmi bajom nem volt vele, de tény, hogy nem a legjobb.

2015.06.19 szune40

Egy ilyen jó képregényt ennyire elszúrni film adaptációként. Az első részért se voltam oda de ezzel sikerült még egyet alá lőniük. Tényleg reménykedem, hogy a következő nem lesz hasonló színvonalú mint ezek. Egyedül Ioan Gruffudd játéka volt értékelhető számomra.

2015.06.04 era93

Sajnos a második rész sem tudott túlmutatni az elsőn és hozta a már megszokott kissé gyenge kategóriát. Egész jó is lehetett volna azonban nem lett. Reméljük, hogy a reboot már sokkal jobb lesz.

2016.05.30 Sziszi

Szerencsére ettől már csak jobb képregény feldolgozásokat csinálnak manapság. Hasonlóan középszerű mint a régi Hulk vagy a régi Pókember filmek. Próbál nagyon epikus lenni, a nézők meg csak néznek, hogy ezt a készítők sem gondolhatták komolyan. Nekem nem tetszett, pedig imádom a történetet.

2015.06.14 despy

Egy igazi klasszikust dolgoztak fel közepes minőségben. Azért lett csak közepes, mert lényeges pontokon teljesít rosszul a film. Először is a főszereplők színészi teljesítménye középszerű, a rendezés pedig kissé kusza. Emellett a film izgalmas és látványos, élvezhető, de én jobbra számítottam.