A halálraítélt

The Condemned

2019.05.17 indingo

Az biztos hogy gyomor kell hozzá amúgy ez egy tipikus üldözős, menekülős film amihez természetesen mindig a börtön "lakóiból" válogatnak egyedeket. Sok hasonló történetű filmet láthattunk és ez sem sokkal különbözik többitől.

2015.05.15 hsanya182

Éhezők Viadala tribute! :D Itt kiválasztják a halálraítélteket, csak egyel melléfognak, mert van köztük egy tisztességes harcos, aki nem gyilkos bűnöző mint a többiek, és ő csak a saját szabadulását akarja, ellentétben másokkal akik meg akarják nyern... Több

2015.06.11 macskulare

MÉDIA és a PÉNZ!! Teljesen más amikor a "valóságshow" életre kel a lakásodban, de a véres valóság már nem annyira élvezetes mint a TV-be. Mindenki magában átértékelheti. Érdemes megnézni! Van egy pár véres jelenet benne, ötletes és élvezhető! :)

2015.11.15 Regi82

Értékelhetetlen ez a film. Percenként felrobban egy bomba,vagy az emberekkel történik valami elképesztő drámai dolog. Durva,úgy,hogy nem is korhatáros. Folyamatosan rángatózik a kamera.Áááá idegesítő,rossz film.

2015.03.31 Mariann92

Meg lehet nézni, de nem nagy valami a film. Nem mondom, hogy rossz, de nem is annyira jó. Anyának mondjuk nagyon nem tetszett.