A halászkirály legendája

The Fisher King

2023.08.19 Ergit

Életre tanít ez a film is! Mert felelőtlenül kijelentéseket tenni felelős beosztásban végzetes lehet!

2020.08.21 indingo

Többet vártam ettől a filmtől, mind történetben, mind alakításokban. Robin Williams karaktere engem kifejezetten idegesített.

Nem rossz mozi,de a komorsága,drámaisága ellenére,ami azért a fő vonal a filmben,de számomra elég sok üresjárat van a filmben,amit nem értek,és ellaposítja a színvonalat elég rendesen !

2017.01.02 vesztingerkitti

Bár a filmnek vannak üresjáratai, mégsem okozott csalódást , egész jó film, izgalmas és sok meglepetést és mondanivalót tartogat a néző számára, agyalós és elgondolkodtató. Érdemes megnézni!

2016.07.17 ArpiHajdu és Réci

Nagyon tetszett a film. Elsőre egy drámára asszociáltam, amely lehangoló lesz, s pont az ellenkezője történt. Természetesen volt dráma, de megfelelő mennyiségű humor is volt belecsempészve, no és persze egy adag elborult elme is. Azt gondolom, hogy P... Több

2016.04.01 Vibozsofi

Igen morbid és elvont maga a történet és az alapötlet, és ettől érdekes. Az biztos hogy nem egy sablonos film, drámai, érdekfeszítő és izgalmas. Jók a karakterek, és kiváló a dramaturgia.

2016.10.20 byebyepuppy

Nálam Terry Gilliam és Robin Williams viszonylatában is a legjobb filmjüknek számít, pedig értékelem a többi munkájukat is, meg nyilván aki a szórakoztatóbb és viccesebb filmeket szereti annak nem fog bejönni egy ilyen jó kis dráma.