Ha igaz volna

Ha igaz volna

Just Like Heaven

David Abbot (Mark Ruffalo) San Franciscóba költözik, de ami itt vár rá, azt még álmában sem gondolta volna. Egy titokzatos nő időről időre feltűnik az új lakásában, akit Elizabethnek (Reese Witherspoon) hívnak, és váltig állítja, hogy ez az ő lakása. A zárak kicserélésével sem lehet… Több

Rendező: Mark Waters
Író: Marc Lévy
Forgatókönyvíró: Peter Tolan, Leslie Dixon
Premier (HU): 2005.12.01.

2023.12.20 Ари Шандор

Nagyon aranyos kis film

Reese Witherspoont ugyan nem tartom egy jó színésznek, de ebben még ő is tetszett. Lehet, hogy egy szentimentális vén b... lettem, de nekem kifejezetten tetszett ez a kedves kis sztori. Nem egy Oscar-esélyes alkotás, néhol kicsit giccses... de Mark Ruffalónak kifejezetten jól állt ez a szerep (is). Nekem a romantikus filmek között kifejezetten tetszett, még tuti megnézem egyszer.

Tényleg tetszett a film, bár nem is tudom, miért. Talán olyan hangulatom volt. Érdekes sztori az újdonság kellemes varázsával. Kifejezetten jól játszottak a főszereplők. Reese Witherspoon ebben az időben még nagyon adta magát, Ruffalo pedig időtlen, ... Több

2017.05.03 indingo

Nagyon szórakoztató volt a film, jókat nevettem rajta. A pár közti kémia nagyon jó volt. Maga a történet picit gyerekes, de kedvelhető film.

2017.08.17 Deku

Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Nagyon nem tetszett az egész sztori pedig leírás alapján nagyon bejövősnek hangzott de eltolták. Gyenge és könnyen felejthető filmre sikeredett.

2021.10.31 dandelion1983

Szerethető, nagyon bájos film. Nem egy felejthetetlen alkotás, de mégis van benne valami nagyon megkapó. Könyvben is nagyon szerettem.

A Dreamworks stúdió 70. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

A film Marc Levy regénye alapján készült, ami Magyarországon Ha igaz volna… és Mint a mennyben címmel is megjelent. Szerző: rbernadett

Leslie Dixon azt javasolta, hogy a régi lakásában forgassák a filmet, így is tettek.Szerző: ps

A filmben Reese Witherspoon azt állítja, hogy a neve Laura. Érdekesség, hogy a színésznő teljes neve Laura Jeanne Reese Witherspoon.Szerző: ps

A Jó Hely
2016