A lány és a farkas

Red Riding Hood

2019.06.07 Norbert93

Twilight Piroskával

Tipikusan "szépség és szörny" fantasy tiniszerelem sémára épül, akárcsak a Twilight. Meg is marad ugyanazon a szinten, tekintve, hogy unalmas, lélektelen és összecsapott hatásvadász darab, ami igyekezett meglovagolni az Alkonyat hypevonatot, de még az sem sikerült. Ha Bellának lehet vámpír és farkas pasija, akkor Piroskának ne legyen farkasember a szeretője? Felsős tinilányoknak, akik vámpírpalikról álmodoznak talán tetszhet, de nagyjából itt meg is torpan a színvonala.

Rossz film,és nem is értem Gary Oldman mit keres ebben a vérfarkasos, Piroskás semmitmondó, és unalmas alkotásban. Erre kár volt időt pazarolni, mind az alkotóknak, és mind nekem. Nem ajánlom.

2017.10.28 indingo

A piros kapucnis karakteren kívül sok köze nincs az eredeti történethez, egy különálló alkotás. A nagy csavarra elég hamar rá lehet jönni, közepes film.

2015.07.10 dulkap

Gyenge vérfarkasos sztori, amibe bele van erőltetve pár momentum a Piroska és a farkasból. Akár szándékos volt, akár nem, a folyamatos stúdió-hatás nem tett jót a filmnek. Pedig nem lett volna rossz, egy sötétebb hangulatú, horrorba hajló Piroska sztori.

2017.11.20 Deku

Ez az a helyzet amikor éreztem, hogy nem a filmmel hanem velem volt baj. Nem az én stílusom. Sajnos nem volt olyan izgalmas mint gondoltam, egyszerűen nem az én ízlésemnek tervezték.

2015.09.13 rbernadett

Nagyon sokat vártam ettől a filmtől - a történet kötöttségéhez mérten - de nagy csalódás volt. Pedig a díszlet és a jelmezek annyira telitalálat, talán még a szereplőkkel sem volt bajom, viszont a kivitelezés összességében kevés volt.

2018.08.14 BaloghBogi42

Nem rossz film, bár az öt csillagtól elég messze van. Mivel ez egy Piroska és a farkas átdolgozás, az alapsztori elemeinek nyilván benne kellett maradnia, bár elég sokat változtattak az alkotók. Az egész történeten átível az a bizonyos 'Vajon ki lehe... Több

2017.09.19 SzFa

Több nekifutás szükséges a megnézéséhez, szerintem unalmas. Horrornak, kalandfilmnek elég gyenge. Béna vérfarkasos sztori, amibe bele van erőltetve pár rész a Piroska és a farkasból. Úgy érzem ehhez a filmhez kell egy hangulat, amit még nekem nem sikerült megtalálnom.

2017.12.30 authorgirlll

Meglepő vég, jó történet, bár a színészek mimikája lehetne kifejezőbb is. A rejtély megfogott benne, a vadászat is remek volt és a pap érkezése is hozzáadott a történethez

2016.09.29 cinderella

Nekem kifejezetten tetszett, bár az Amanda Seyfried filmek többségét szeretem, szóval lehet kicsit elfogult voltam. A látványvilága nagyon bejött és a szereplők is jó alakítást nyújtottak. Igaz a történetben volt egy-két rész, amiket jobban meg lehetett volna írni, de attól függetlenül élvezhető volt.

2016.08.24 Emma109

Elsőre még jó film, de sokszor nem érdemes megnézni, mert sok újat nem lehet benne felfedezni.

2015.10.20 Pillcsi

Kiszámítóható, sablonos film. Egyszer megnéztem, de nem nagyon lepett meg a farkas kiléte. A táj szép ennyi.Billy Burke minden filmben ezt a karikás szemmel, fapofával monoton hangon pár közhelyes/sablonos mondatot elmormoló figurát hozza.

2016.04.24 Kate Rainbow

Nagyon érdekes feldolgozása volt az eredeti mesének. Nagyon tetszett. Nagyon izgalmas, és pörgős film volt. Hátborzongató volt. Ami nagyon bejött, hogy mikor kiderült, hogy közülük lesz valaki a farkas, akkor elhatároztam, hogy nem hagyom, hogy irány... Több

2015.05.12 Balu

Egyszer meg lehet nézni.Az erdő és a látványvilága nagyon tetszett,viszont elég ostoba egy film ez.A végén a csavar hát az elég butára sikeredett.A magyar szinkron jó és a zenére is fel fel figyeltem,de horrornak semmiképp se mondanám.